ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20171021Masters oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20171021Masters oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20171021Masters/20171021_111532.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/20171021Masters/20171021_111532.jpg'

20171021_111532.jpgW dniu 21, października po raz ósmy na pływalni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej spotkali się miłośnicy pływania, by walczyć o medale i Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB. W tym roku jak zawsze dotarli zawodnicy z różnych stron Polski. Reprezentowali okręgowe izby inżynierów budownictwa pod 14-ma sztandarami  . W tym roku wyjątkowo ładnie prezentowały się puchary i medale co niewątpliwie motywowało zawodniczki i zawodników. Sędzią Głównym zawodów był Włodzimierz Janczewski z WOPR Ostrołęka. Wyniki zawodów były publikowane na bieżąco za pośrednictwem systemu „megatiming”. Po zakończeniu rozgrzewki w basenie nastąpiła oficjalna parada zawodników i prezentacja drużyn. Wśród zawodników pojawił się  Roman Lulis-zastępca przewodniczącego Rady MOIIB Z trybuny swojej drużynie kibicował Wojciech Zając przewodniczący Rady Regionalnej FSNT NOT w Ostrołęce jednocześnie członek Rady MOIIB. Po odegraniu hymnów Litwy i Polski oficjalnego otwarcia VIII MZP „Masters” dokonał Mieczysław Grodzki przewodniczący Rady MOIIB wespół z Jerzym Bauerem burmistrzem miasta Ostrów Mazowiecka i Bartłomiejem Pieńkowskim dyrektorem MOSiR w Ostrowi Maz.

Zawody rozpoczęły się od serii na dystansie 25 m pań i panów stylami: klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Po nich najprzyjemniejszy moment dla zwycięzców, dekoracja medalami i dyplomami. Podobny przebieg miały serie 50 metrowe z dekoracjami na koniec.  Przyszedł czas na sztafety punktowane podwójnie, a więc szczególnie ważące w punktacji ogólnej. Najlepszymi pływakami  okazali się reprezentanci Podlaskiej OIIB w składzie: Agnieszka Żero, Elżbieta Żukowska, Krzysztof Ciuńczyk, Andrzej Falkowski, Mirosław Matusik, Wieńczysław Safrończyk, Grzegorz Zalewski. Druga była reprezentacja Wielkopolskiej OIIB w składzie: Krzysztof Biernacki, Rusłana Dembecka, Zbigniew Grabarkiewicz, Małgorzata Putowska, Andrzej Sypniewski, Ryszard Wawrzyniak. Podium zamykała reprezentacja Mazowieckiej OIIB (team Warszawa1) w składzie: Marta Dusińska, Marcin Flach, Józef Heliński, Hubert Markowski, Barbara Melin, Krzysztof Owczarczyk zajmując III miejsce. Wszyscy uczestnicy zawodów indywidualnie i grupowo swoim zaangażowaniem i pasją zasłużyli na uznanie i słowa zachęty do rozwijania umiejętności pływackich.

Na zakończenie dominowało krótkie hasło przyrzekające obecność  „do zobaczenia za rok”.

Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB tym razem pojechał do Białegostoku, a  organizatorzy zapraszają za rok, gwarantując atmosferę przyjacielskiego współzawodnictwa.

Pełne wyniki zawodów: link: http://live.megatiming.pl/stepniak/2017/10_21_ostrowia/wyniki.htm

Galeria zdjęć:{gallery}20171021Masters{/gallery}