ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Od poniedziałku 15 czerwca dla Państwa wygody Biuro MOIIB jest dostępne w standardowych godzinach, tj.: 

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 9:00-18:00
Piątek 8:00-14:00

Uwzględniając sytuację i obowiązujące przepisy sanitarne podejmujemy działania mające zapewnić Państwu i Pracownikom bezpieczeństwo.

Pozostawiamy ułatwienia ( w szczególności polecamy je dla osób z grup "ryzyka" ) :

- całodobowa skrzynka podawcza przy głównym wejściu w siedzibie na ul.  1 Sierpnia 36B, umieszczona po prawej stronie głównego wejścia (pod filarami), można tam w sposób bezpieczny składać dokumenty papierowe.

- oddzielne konto pocztowe email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. związane z Kwalifikacjami i Egzaminem.

- dla spraw członkowskich   jest możliwość składania wniosków na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą -> https://www.gov.pl/web/gov/wyslij-pismo-ogolne
 Nie jest obsługiwany wniosek o  Wpis Tymczasowy  oraz Wpis na listę członków dla  osób mających uprawnienia nie wydane przez MOIIB ( dokumenty muszą być przedstawione papierowo z uwagi na konieczność dostarczenia poświadczonych notarialnie kopii uprawnień/dyplomów).
Podczas składania pisma jako załącznik należy dołączyć odpowiedni druk  (Formularze wniosków - Dział Członkowski), jako podmiot wskazujemy -> Mazowiecka Okręgowa Izbę Inżynierów Budownictwa i podpisać cyfrowo dokument w celu przekazania do ESP. Funkcjonalność ta wymaga konta ePUAP oraz posiadania profilu zaufanego/e-dowodu.

Więcej informacji w zakładce "Działamy on-line"