ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_00_images_MAZOWSZE_1miejsce.jpgZapraszamy członków MOIIB do udziału w edycji konkursu fotograficzne kolejnej, trzeciej już edycji konkursu fotograficznego „W obiektywie inżyniera”. Podobnie jak w poprzednich latach, prace zgłaszać można w trzech kategoriach, zgodnie z geograficznym podziałem na: Mazowsze, Polskę oraz Świat, a fotografie przedstawiać mogą budynki, budowle lub budowy. Zgodność z tematem to kryterium niezbędne do zakwalifikowania pracy do konkursu; pięcioosobowe jury będzie ponadto oceniać walory artystyczne zdjęcia, jego jakość techniczną oraz oryginalność ujęcia. Niedozwolone jest stosowanie fotomontażu. Nie jest natomiast ograniczony czas wykonania zdjęcia – poza fotografiami z tegorocznych wakacji, składać można również prace z lat ubiegłych, pod warunkiem, że nie zostały nagrodzone w żadnym innym konkursie fotograficznym. Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z przynajmniej jednym zdjęciem. Każdy uczestnik konkursu może dokonać zgłoszenia maksymalnie dwóch zdjęć w każdej z kategorii.

Kartę zgłosznia (formularz)  wraz ze zdjęciem w formacie jpg lub tiff i rozdzielczości min. 2480x3508 lub 3508x2480 pikseli należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2021 roku.

REGULAMIN.pdf

Karta Zgłoszenia.pdf

b_250_170_16777215_00_images_wreczenieFot.jpgW konkursie przewidziane są nagrody i dyplomy w każdej z trzech kategorii; za zajęcie I miejsca 1500 zł; za zajęcie II miejsca 1000 zł; za miejsce III 500 zł. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w czasie obchodów Mazowieckiego Dnia Budowlanych lub innej uroczystości organizowanej przez MOIIB. Wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na łamach „IM”, a także na na naszej stronie.