ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Multithumb found errors on this page:

02.jpgW dniu 15 lutego br. w Międzybrodziu Żywieckim, na stoku Góry Żar, odbyły się VII Zawody Narciarskie SLALOM-GIGANT, zorganizowane przez Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Do udziału w rywalizacji zaproszona została ekipa narciarzy z Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, w składzie: Grażyna Sadal, Krystyna Fejfer, Franciszek Sadal i Wojciech Fejfer z Radomia, Maria Nowak, Andrzej Niedbała, Patryk Posiadłowski z Płocka, Tomasz Morawski z Ciechanowa oraz Andrzej Dębowy, Sławomir Stępniewski i Tadeusz Biernacki z Warszawy.

W zawodach wzięło udział 74 zawodników. Odbyły się dwa przejazdy, a klasyfikacja została ustalona według osiągniętego czasu przejazdów. Reprezentanci MOIIB zaprezentowali się wyśmienicie i wrócili z pucharami. W kategorii pań III miejsce zajęła Maria Nowak, również III miejsce w kategorii panów 46-65 zajął Sławomir Stępniewski, a w kategorii panów powyżej 65 lat - II miejsce zajął Tadeusz Biernacki.