ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Automotywacja - skuteczne metody na realizację swoich celów

Większość z nas w ostatnich miesiącach musiała znacząco zmienić swój sposób funkcjonowania, by dostosować się do nowych warunków pracy i komunikacji. Zmiana pociąga za sobą wysiłek a wysiłek, w szczególności długotrwały, obniża poziom

„Życie jest postępem, a nie staniem w miejscu.”

Co powiesz na to, żeby zacząć biegać, albo zacząć zdrowo jeść, albo jeszcze lepiej zdrowo jeść i biegać? Wszyscy to znamy….

Wiemy jak ważne jest to, by chciało nam się chcieć, by wdrażać dobre nawyki w domu i w pracy, by się samo-motywować i realizować cele, ale….

Wiemy też jak krótko potrafią żyć nawet najlepsze postanowienia, jak łatwo odpuścić, zarzucić i powielać znany nam schemat i standard. 

Samo-motywacja to klucz do realizacji tego, co chcemy osiągnąć. To cecha wyróżniająca ludzi, którzy wychodzą naprzeciw swoim celom.

Żeby skutecznie się samo-motywować warto poznać mechanizmy powstawania nawyków, dowiedzieć się co nasz mózg sądzi o dodatkowym wysiłku    i od czego zależy nasza osobista efektywność.

Podczas warsztatu będziemy poznawać nasz mózg, odkrywać sabotażystów i szukać źródeł wewnętrznej siły.

Będziemy odkrywać potęgę mikro-nawyków, by osiągać maksymalne rezultaty jak najmniejszym kosztem.

GŁÓWNE KORZYŚCI Z UDZIAŁU W WARSZTACIE

 • poznanie neuro-naukowych mechanizmów związanych z samo-motywowaniem (rola hormonów, neuroprzekaźników w tworzeniu nowych nawyków)
 • poznanie mechanizmu tworzenia nawyków i zamiany niewspierających nawyków na pożądane
 • zwiększenie poziomu energii dzięki wypracowaniu wspierających nawyków
 • poszerzenie własnej perspektywy o doświadczenia innych uczestników

PLAN WARSZTATU 

 1. Wprowadzenie, zapoznanie uczestników, kontrakt.
 2. Pauza – ćwiczenie poszerzające perspektywę – ćwiczenie całej grupy.
 3. Fixed mindset vs growth mindset – co ma mózg do samomotywacji. Prezentacja i dyskusja w grupie.
 4. Nawyk – druga natura człowieka. Prezentacja i dyskusja grupowa.
 5. Dopamina – jej rola w automotywacji i skąd ja brać. Ćwiczenie w parach kontynuacja pracy z mikro-nawykami.
 6. Impelmentation intention – czyli jak kształtować nawyk w czasie, nawyk w ciele, nawyk w otoczeniu.
 7. Mikro-nawyk – przełom w samomotywowaniu – czyli gdzie jest Twój efekt dźwigni.
 8. Habit stacking – pogłębienie pracy nad mikornawykami – czyli co możesz zoptymalizować by nowo wprowadzony nawyk nie budził oporu.
 9. Dyskusja, podsumowanie, wnioski

Zapis na transmisję ON-LINE:

Poniżej znajduje się instrukcja korzystania z transmisji wykładu: 

 1. Wchodzimy na stronę: https://moiib.clickmeeting.pl/automotywacja-skuteczne-metody-na-realizacje-swoich-celow/register
 2. Wypełniamy wszystkie wymagane pola formularza wraz z oświadczeniem. WAŻNE! Proszę zwrócić uwagę, by adres e-mailowy oraz numer członkowski (ewidencyjny) wpisane były poprawnie! Jest to niezbędne do dalszego procesu rejestracji oraz otrzymania później zaświadczenia o uczestnictwie. Przypominamy również, że Państwa numer uprawnień nie jest numerem członkowskim (ewidencyjnym). Poprawna postać numeru członkowskiego wygląda na przykład tak: MAZ/BO/0001/01.
 3. Klikamy Rejestruj
 4. Na wskazany w powyższym formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do „Pokoju szkoleniowego”. Jeżeli taki mail do Państwa nie dotarł, prosimy odczekać pół godziny i sprawdzić ponownie – również folder SPAM lub ŚMIECI. W przypadku braku takiej wiadomości, prosimy o ponowną rejestrację w serwisie Clickmeeting z użyciem innego adresu mailowego (najlepiej od innego dostawcy poczty internetowej).
 5. Klikamy Dołącz
 6. Zostaną Państwo przekierowani do właściwego „Pokoju szkoleniowego”.*
 7. Jeżeli szkolenie nie będzie jeszcze rozpoczęte, będziecie Państwo w „Poczekalni”. W momencie uruchomienia transmisji, automatycznie rozpocznie się ona również u Państwa.

WAŻNE!!!

Z uwagi na obecnie bardzo duże obciążenie sieci internetowej oraz serwerów, z których korzysta firma Clickmeeting mogą pojawić się problemy z połączeniem do „pokoju” szkoleniowego.

Aby sprawdzić połączenie, prosimy o wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

 

{nomultithumb}

Prowadząca: dr Ewa Hartman

Certyfikowana trenerka metody Points of YouTM oraz metody HeartMathTM, wykładowca. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth
University (Wielka Brytania).

Prowadzi liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (między innymi w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).

Jest kierownikiem nagradzanych studiów podyplomowych ‘Neuro-Przywództwo’ na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, oraz wykładowcą na studiach MBA na uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Prowadzi szkolenia:

 • dla biznesu: EY, DHL, Immofinanz, Nationale-Nederlanden, Grupa Muszkieterowie, IKEA, AVIVA, SAS Institute, Procter & Gamble, PGNIG Termika, Veolia, Bioderma, LeroyMerlin, Polpharma, Roche, Gedeon Richter, Apteki Zdrowit, PKO Ubezpieczenia, Wydawnictwo Nowa Era, Ifm Electronic, Keisow, Orbis.
 • w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron.
 • dla sektora administracji publicznej, m. innymi dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, czy Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i magazynu Les Nouvelles Esthetiques, gdzie porusza tematy oscylujące wokół roli mózgu w biznesie, emocji czy zarządzania osobistą energią.

Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2020-06-04 11:00
Data zakończenia 2020-06-04 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET
Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.