BIM - standaryzacja elementów inwestycyjnych w branży budowlanej. Wymogi BIM w polskich zamówieniach publicznych na przykładzie przetargów - ZAJĘCIA ON-LINE

_________

PROGRAM

 1. "Standaryzacja elementów inwestycyjnych w branży budowlanej"
  1. Analiza braku efektywności budownictwa, wskazane działania naprawcze dla wszystkich elementów zwykłej inwestycji budowlanej, nie tylko standaryzacji wymagań zamawiającego.
  2. Omówienie dostępnych narzędzi, metod i procesów, wspomagających strukturyzację i standaryzację dla elementów procesu budowlanego takich jak: umowy, technologia, informacja, klasyfikacja, ekologia, procesy wykonawcze, bezpieczeństwo danych oraz ekonomia.
 2. "Wymogi BIM w polskich zamówieniach publicznych"
  1. Omówienie szablonu EIR z projektu "Cyfryzacja procesu budowlanego" przy Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii jako zestawu wymagań zamawiającego, które powinien spełnić wykonawca.
  2. Analiza wybranych publicznych przetargów w których pojawiły się zapisy dotyczące metodyki BIM wraz odpowiedziami na pytania oferentów.
  3. Wpływ "Wymogów BIM" na zakres pracy inżyniera.

_________

Prelekcja: ROBERT SZCZEPANIAK oraz MACIEJ DEJER - Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie

_________

INSTRUKCJA ZAPISU:

 1. Zapisy prowadzone są przez portal Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Aby zapisać się na to wydarzenie należy:
  1. wejść na stronę PIIB (https://portal.piib.org.pl/login)
  2. zalogować się na swoje konto członkowskie (W przypadku braku danych do logowania, prosimy o kontakt z Działem Członkowskim MOIIB tel. 22 878 04 11)
  3. wybrać przycisk Szkolenia ONLINE
  4. wyszukać na liście interesujące Państwa szkolenie i skorzystać z przycisku "Zapisz się" (z prawej strony danego wydarzenia)
  5. na Państwa skrzynkę mailową zostanie dostarczone potwierdzenie zapisu wraz z linkiem do pokoju szkoleniowego (na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo mailowe przypomnienie o webinarium).
 2. W przypadku problemów z zapisaniem się według powyższej instrukcji, możliwe jest dokonanie zapisu korzystając z dedykowanego linku. Po kliknięciu na niego należy podać swój numer ewidencyjny (UWAGA! Numer uprawnień, numer zaświadczenia o przynależności do izby to nie jest numer ewidencyjny MOIIB). Numer ewidencyjny wygląda np. tak: MAZ/BO/0000/01
  https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/c2fb43e0-9b9d-11eb-90eb-2d0dd58e15ac/zapisz 

W celu uniknięcia problemów z połączeniem z pokojem szkoleniowym, prosimy wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX
 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-04-20 11:00
Data zakończenia 2021-04-20 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.