Budowa domu o drewnianej konstrukcji szkieletowej – omówienie zasad budowy domu - ZAJĘCIA ON-LINE - Wykład bez retransmisji

Program:

 1. wykonywanie elementów konstrukcji
 2. zasady montażu elewacji drewnianych
 3. ochrona budynku przed przenikaniem powietrza i wilgocią
 4. izolacyjność cieplna przegród zewnętrznych 
 5. izolacyjność przegród wewnętrznych
 6. wentylacja budynku
 7. kontrola konstrukcji drewnianej

Już dziś można do autora wysyłać pytania, na które słuchacze chcieliby otrzymać odpowiedzi podczas danego webinarium.

Adres do kontaktu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent:
mgr inż. Wojciech Nitka - mgr konserwacji zabytków architektury, UMK Toruń, wieloletni pracownik Pracowni Konserwacji Zabytków, Gdańsk, Rzeszów, (1972-1987), pobyt w USA w latach 1987-1992, konsultant ds. budownictwa drewnianego w Fundacji Amerykańsko-Polski Instytut Budownictwa, Gdańsk (1993-1995), własna działalność Centrum Budownictwa Drewnianego od 1995 do dziś, Członek Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Gdańsk , były długoletni Członek Komitetu 215 ds. projektowania i wykonawstwa konstrukcji  z drewna i z materiałów drewnopochodnych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym, Warszawa, Członek Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa, Wrocław,  Członek Rady do Spraw Bezstronności, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych, Czarna Woda , konsultant ds. budownictwa drewnianego przy Instytucie Technologii Drewna, Poznań, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Dom Drewniany, Gdańsk, certyfikowany brakarz – certyfikat nr TK/24/2015 – Forest Consulting Center,  wykładowca przedmiotu budownictwo drewniane na podyplomowych studiach „Nowoczesne budownictwo drewniane” na AGH Kraków, prowadzący szóstą edycję Akademii Budownictwa Drewnianego na Politechnice Gdańskiej, (każda roczna edycja to 6 wykładów 3-4 godzinnych), wieloletni były biegły sądowy w zakresie budownictwa drewnianego przy  Sądzie Okręgowym w Gdańsku,

autor książek: „Mój dom z drewna”, wydawca Lasy Państwowe, "Wymagania techniczno-montażowe dla drewnianego budownictwa szkieletowego" (2010), „Drewniane budownictwo szkieletowe. Warunki techniczne wykonywania i odbioru robót.” (2015), "Szkieletowy dom drewniany" Wydanie II, (2019),

prowadzący serwis internetowy „Buduj z drewna” – www.budujzdrewna.pl

_________

INSTRUKCJA ZAPISU:

 

 1. Zapisy prowadzone są przez portal Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Aby zapisać się na to wydarzenie należy:
  1. wejść na stronę PIIB (https://portal.piib.org.pl/login)
  2. zalogować się na swoje konto członkowskie (W przypadku braku danych do logowania, prosimy o kontakt z Działem Członkowskim MOIIB tel. 22 878 01 11)
  3. wybrać przycisk Szkolenia ONLINE
  4. wyszukać na liście interesujące Państwa szkolenie i skorzystać z przycisku "Zapisz się" (z prawej strony danego wydarzenia)
  5. na Państwa skrzynkę mailową zostanie dostarczone potwierdzenie zapisu wraz z linkiem do pokoju szkoleniowego (na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo mailowe przypomnienie o webinarium).
 2. W przypadku problemów z zapisaniem się według powyższej instrukcji, możliwe jest dokonanie zapisu korzystając z dedykowanego linku. Po kliknięciu na niego należy podać swój numer ewidencyjny (UWAGA! Numer uprawnień, numer zaświadczenia o przynależności do izby to nie jest numer ewidencyjny MOIIB). Numer ewidencyjny wygląda np. tak: MAZ/BO/0000/01
  https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/3d67e6a0-e08e-11eb-b450-251438b675b6/zapisz 

WAŻNE!!!

W celu uniknięcia problemów z połączeniem z pokojem szkoleniowym, prosimy wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-10-11 11:00
Data zakończenia 2021-10-11 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.