ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Cyfrowe Zarządzanie Dokumentacją Budowy Przy Użyciu Wspólnej Platformy Wymiany Danych i Informacji (CDE) - szkolenie z firmą THINKPROJECT

Transmisja ON-LINE

Poniżej znajduje się instrukcja korzystania z transmisji wykładu: 

 1. Wchodzimy na stronę: https://moiib.clickmeeting.pl/cyfrowe-zarzadzanie-dokumentacja-budowy-przy-uzyciu-wspolnej-platformy-wymiany-danych-i-informacji/register
 2. Wypełniamy wszystkie wymagane pola formularza wraz z oświadczeniem. WAŻNE! Proszę zwrócić uwagę, by adres e-mailowy oraz numer członkowski (ewidencyjny) wpisane były poprawnie! Jest to niezbędne do dalszego procesu rejestracji oraz otrzymania później zaświadczenia o uczestnictwie. Przypominamy również, że Państwa numer uprawnień nie jest numerem członkowskim (ewidencyjnym). Poprawna postać numeru członkowskiego wygląda na przykład tak: MAZ/BO/0001/01.
 3. Klikamy Rejestruj
 4. Na wskazany w powyższym formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do „Pokoju szkoleniowego”. Jeżeli taki mail do Państwa nie dotarł, prosimy odczekać pół godziny i sprawdzić ponownie – również folder SPAM lub ŚMIECI. W przypadku braku takiej wiadomości, prosimy o ponowną rejestrację w serwisie Clickmeeting z użyciem innego adresu mailowego (najlepiej od innego dostawcy poczty internetowej).
 5. Klikamy Dołącz
 6. Zostaną Państwo przekierowani do właściwego „Pokoju szkoleniowego”.*
 7. Jeżeli szkolenie nie będzie jeszcze rozpoczęte, będziecie Państwo w „Poczekalni”. W momencie uruchomienia transmisji, automatycznie rozpocznie się ona również u Państwa.

WAŻNE!!!

Z uwagi na obecnie bardzo duże obciążenie sieci internetowej oraz serwerów, z których korzysta firma Clickmeeting mogą pojawić się problemy z połączeniem do „pokoju” szkoleniowego.

Aby sprawdzić połączenie, prosimy o wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

 

PROGRAM SPOTKANIA

Czym jest construction intelligence

Prezentacja rozwiązań tpCDE: 

 • Zarządzanie Dokumentami
 • Zarządzanie Dokumentacją Projektową
 • Zarządzanie Formularzami Elektronicznymi
  • Zatwierdzanie Materiałów
  • Zapytania Projektowe
  • Polecenia Zmiany
  • Zatwierdzanie Podwykonawców
  • inne
 • Elektroniczne raporty
 • Zarządzanie jakością z platformą tpCDE i aplikacją mobilną tpQualityApp
  • zarzadzanie usterkami
  • odbiory robót
  • kontrola BHP
  • zarządzanie zadaniami
 • BIM na platformie tpCDE

 Pytania/Dyskusja

Firma thinkproject jest liderem w dostarczaniu cyfrowych rozwiązań dla branży budowlanej i inżynieryjnej. Dysponujemy szerokim portfolio produktów, wśród których znajdują się rozwiązania CDE, rozwiązania dla BIM, rozwiązania do zarządzania kontraktami, kosztami, usługi zarządzania projektem czy aplikacje mobilne.

Aby inwestycja została zrealizowana pomyślnie, niezbędne jest dostarczenie centralnego miejsca dla wszystkich uczestników projektu do gromadzenia, zarządzania i udostępniania informacji. Takim miejscem jest platforma CDE (Common Data Environment). Dlatego w trakcie naszego wydarzenia skupimy się w szczególności na rozwiązaniach tpCDE i zaprezentujemy ich praktyczne zastosowanie. Pokażemy, jakie korzyści można osiągnąć   przechodząc z chaotycznej do ustrukturyzowanej komunikacji.

PRELEGENCI:

Paulina Kostecka – Regional Manager CEE  

Paulina Kostecka pracuje dla thinkproject od 2009 r. W 2018 roku została Regional Manager w thinkproject Polska. Odpowiada także za rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Jej celem jest wsparcie firm budowlanych w procesie cyfryzacji, dzięki dostarczaniu najlepszych rozwiązań do optymalizacji procesów. Paulina ukończyła ekonomię i studia MBA.

Monika Wałęga – Field Marketing Manager CEE

Monika Wałęga pracuje w thinkproject od 2016 roku. Odpowiada za planowanie i koordynację działań marketingowych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze marketingu. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Zarządzania.

Lena Skrzypczak – Account Manager

Lena Skrzypczak pełni obecnie funkcję Account Managera. Pracę w thinkproject rozpoczęła w 2017 roku w dziale technicznym. Zajmowała się konfiguracją i wdrożeniem platformy CDE thinkproject. Lena posiada również doświadczenie w pracy na projektach, zarówno u inwestora, jak i generalnego wykonawcy. Jako inżynier budowy i specjalista ds. dokumentacji technicznej realizowała projekt w formule „zaprojektuj i zbuduj”, gdzie wykorzystywana była platforma thinkproject CDE. Ukończyła Budownictwo na Politechnice Warszawskiej. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

Kamil Smith – Solution Specilist CEE

Kamil Smith rozpoczął pracę w thinkproject w 2019 roku. Zajmuje się konfiguracją i wdrożeniem rozwiązań CDE do projektów na rynkach Europy Środkowo Wschodniej. Odpowiada również za wsparcie klientów. Doświadczenie w pracy na projektach zdobył, pracując w firmie świadczącej usługi konsultanta budowlanego. Studiował Budownictwo na SGGW.

 

 

 

   

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2020-05-07 11:00
Data zakończenia 2020-05-07 14:00
Registration Start Date 2020-04-15
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET
Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.