ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Cyfryzacja procesów budowlanych na przykładzie rozwiązań Trimble - szkolenie z firmą Construsoft

 

PROGRAM SPOTKANIA

 • Digitalizacja procesu produkcji w branży prefabrykacji betonowej
 • Prowadzenie inwestycji budowlanych z Trimble Connect
 • Praktyczne wykorzystanie platformy CDE
 • Optymalizacja przy projektowaniu detali konstrukcji w oparciu o metodę CBFEM oraz Tekla Structures
 • Nowoczesne narzędzia współpracy przy realizacji projektu budowlanego na przykładzie Trimble Tekla
 • Panel dyskusyjny

PROWADZENIE: Firma Construsoft

 

 

Transmisja ON-LINE

Poniżej znajduje się instrukcja korzystania z transmisji wykładu: 

 1. Wchodzimy na stronę:https://moiib.clickmeeting.pl/cyfryzacja-procesow-budowlanych-na-przykladzie-rozwiazan-trimble/register
 2. Wypełniamy wszystkie wymagane pola formularza wraz z oświadczeniem. WAŻNE! Proszę zwrócić uwagę, by adres e-mailowy oraz numer członkowski (ewidencyjny) wpisane były poprawnie! Jest to niezbędne do dalszego procesu rejestracji oraz otrzymania później zaświadczenia o uczestnictwie. Przypominamy również, że Państwa numer uprawnień nie jest numerem członkowskim (ewidencyjnym). Poprawna postać numeru członkowskiego wygląda na przykład tak: MAZ/BO/0001/01.
 3. Klikamy Rejestruj
 4. Na wskazany w powyższym formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do „Pokoju szkoleniowego”. Jeżeli taki mail do Państwa nie dotarł, prosimy odczekać pół godziny i sprawdzić ponownie – również folder SPAM lub ŚMIECI. W przypadku braku takiej wiadomości, prosimy o ponowną rejestrację w serwisie Clickmeeting z użyciem innego adresu mailowego (najlepiej od innego dostawcy poczty internetowej).
 5. Klikamy Dołącz
 6. Zostaną Państwo przekierowani do właściwego „Pokoju szkoleniowego”.*
 7. Jeżeli szkolenie nie będzie jeszcze rozpoczęte, będziecie Państwo w „Poczekalni”. W momencie uruchomienia transmisji, automatycznie rozpocznie się ona również u Państwa.

WAŻNE!!!

Z uwagi na obecnie bardzo duże obciążenie sieci internetowej oraz serwerów, z których korzysta firma Clickmeeting mogą pojawić się problemy z połączeniem do „pokoju” szkoleniowego.

Aby sprawdzić połączenie, prosimy o wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

 

 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2020-06-08 11:00
Data zakończenia 2020-06-08 13:30
Registration Start Date 2020-04-23
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET
Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.