ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Komisja Kwalifikacyjna - Q&A z Przewodniczącym Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej MOIIB - ZAJĘCIA ON-LINE

Szanowni Państwo,

W związku z dużą ilością pytań związanych z zadaniami Komisji Kwalifikacyjnej oraz postępowaniem przy nadawaniu uprawnień, ponownie Pan Eugeniusz Koda - Przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej - będzie odpowiadał na Państwa pytania. . 

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Osoby - Koleżanki i Kolegów do wirtualnego spotkania.

Transmisja ON-LINE

Poniżej znajduje się instrukcja korzystania z transmisji: 

 1. Wchodzimy na stronę: https://tiny.pl/99p67
 2. Wypełniamy wszystkie wymagane pola formularza wraz z oświadczeniem.
  WAŻNE! Proszę zwrócić uwagę, by adres e-mailowy oraz numer członkowski (ewidencyjny) wpisane były poprawnie! Jest to niezbędne do dalszego procesu rejestracji oraz otrzymania później zaświadczenia o uczestnictwie. Przypominamy również, że Państwa numer uprawnień nie jest numerem członkowskim (ewidencyjnym). Poprawna postać numeru członkowskiego wygląda na przykład tak: MAZ/BO/0001/01.
 3. Klikamy Rejestruj
 4. Na wskazany przez Państwa w powyższym formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do „Pokoju szkoleniowego”. Jeżeli taki mail do Państwa nie dotarł, prosimy odczekać pół godziny i sprawdzić ponownie – również folder SPAM lub ŚMIECI. W przypadku braku takiej wiadomości, prosimy o ponowną rejestrację w serwisie Clickmeeting z użyciem innego adresu mailowego (najlepiej od innego dostawcy poczty internetowej).
 5. Przed transmisją należy kliknąć przycisk DOŁĄCZ znajdujący się w treści powyższego maila.
 6. Zostaną Państwo przekierowani do właściwego „Pokoju szkoleniowego”.
 7. Jeżeli szkolenie nie będzie jeszcze rozpoczęte, będziecie Państwo w „Poczekalni”. W momencie uruchomienia transmisji, automatycznie rozpocznie się ona również u Państwa.

WAŻNE!!!

Z uwagi na obecnie bardzo duże obciążenie sieci internetowej oraz serwerów, z których korzysta firma Clickmeeting mogą pojawić się problemy z połączeniem do „pokoju” szkoleniowego.

Aby sprawdzić połączenie, prosimy o wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-11-03 10:00
Data zakończenia 2021-11-03 11:30
Całkowita liczba miejsc 100
Liczba wolnych miejsc 100
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.