Metodyki i certyfikowani managerowie zarządzania projektami a projekty budowlane

PROGRAM

Rodzaje metodyk zarzadzania projektami.

 • Wady i zalety poszczególnych metodyk.
 • Co oznacza wdrożenie konkretnej metodyki w projekcie budowlanym.
 • Jaka metodyka do jakiego projektu budowlanego.

Dokumentacja projektowa w konkretnym rodzaju metodyki.

 • Minimalizacja „papierologii”.
 • Przygotowanie formularzy projektowych zgodnie ze specyfiką projektu budowlanego.

Certyfikowani managerowie.

 • Jak dokonać certyfikacji.
 • Odpowiedzialność certyfikowanego menagera.

_________

Prelekcja 

Edyta Adamczyk
Coach, trener biznesu, wykładowca, konsultant. 18 lat doświadczenia trenerskiego (ponad 2500 dni szkoleniowych).
Ekspert w dziedzinie warsztatów rozwojowych dla kadry menadżerskiej. Ceniony praktyk biznesu. Autorka wielu programów rozwojowych. Ukończyła zarządzanie finansami oraz zarządzanie zasobami ludzkimi w Akademii Finansów w Warszawie.
Ceniony praktyk procesu wprowadzania zmiany, oceny i rozwoju kompetencji pracowników oraz w procesie współpracy z klientami. Specjalistka od branży budowlanej. Posiada wieloletnią praktykę w biznesie pozwalającą właściwie dostosować działania szkoleniowe do celów organizacji. Zajmuje się koordynowaniem projektów wdrażania zmiany, metodyki zarządzania projektami Prince2, PMI. Prowadzi sesje coachingowe dla szerokiego grona pracowników, menadżerów średniego i wyższego szczebla.

Umiejętnie korzysta z połączenia swojej wiedzy biznesowej, wyniesionej z przeszło osiemnastu lat doświadczeń jako Kierownik zespołów, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Biura Szkoleń i Rekrutacji), budowania i zarządzania zespołami, z wrodzonym wyczuciem i umiejętnością oceny potencjału i prawdziwego zaangażowania ludzi. Znajomość specyfiki nie tylko rynku polskiego, ale także innych rynków Europy Środkowo Wschodniej czyni ją niezwykle wszechstronną ekspertką w dziedzinie szkoleniowo - doradczej.

Od lat zajmuje się działaniami wzmacniającymi wprowadzanie zmian w organizacjach, wzmacniania koordynatorów zmiany na każdym szczeblu stanowiskowym.

Jest też autorką wielu autorskich projektów dla takich firm jak: Skanska, Strabag, Elbud, Jakon, Huta szkła Stoelzle, Port przeładunkowy DCT, Danfoss, Mardom, WSo Ostróda, LeasePlan, TJX, LeviStrauss, BorgAytomotiv, Wedel, ING Bank Śląski, ISS World, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Allianz, Towarzystwo Ubezpieczeń Europa, Generali, Bank BPH, Bank BPS, Bank BOŚ, Bank.

 

_________

INSTRUKCJA ZAPISU:

 1. Zapisy prowadzone są przez portal Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Aby zapisać się na to wydarzenie należy:
  1. wejść na stronę PIIB (https://portal.piib.org.pl/login)
  2. zalogować się na swoje konto członkowskie (W przypadku braku danych do logowania, prosimy o kontakt z Działem Członkowskim MOIIB tel. 22 878 04 11)
  3. wybrać przycisk Szkolenia ONLINE
  4. wyszukać na liście interesujące Państwa szkolenie i skorzystać z przycisku "Zapisz się" (z prawej strony danego wydarzenia)
  5. na Państwa skrzynkę mailową zostanie dostarczone potwierdzenie zapisu wraz z linkiem do pokoju szkoleniowego (na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo mailowe przypomnienie o webinarium).
 2. W przypadku problemów z zapisaniem się według powyższej instrukcji, możliwe jest dokonanie zapisu korzystając z dedykowanego linku. Po kliknięciu na niego należy podać swój numer ewidencyjny (UWAGA! Numer uprawnień, numer zaświadczenia o przynależności do izby to nie jest numer ewidencyjny MOIIB). Numer ewidencyjny wygląda np. tak: MAZ/BO/0000/01 
  https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/8206f2c0-e898-11eb-aaf4-55c6c921304a/zapisz 

W celu uniknięcia problemów z połączeniem z pokojem szkoleniowym, prosimy wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-10-21 11:00
Data zakończenia 2021-10-21 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.