Monitorowanie projektów metodą wartości wypracowanej

 

Monitorowanie projektów metodą wartości wypracowanej

 _________

PROGRAM

 1. Monitorowanie projektów metodą wartości wypracowanej
 2. Czym jest metoda wartości wypracowanej?
 3. Rola i jakość przygotowania harmonogramu i budżetu a wykorzystanie EVM.
 4. Jak przygotować dane w raporcie postępów budowy i czytać wskaźniki EVM?

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES:

 • Zapoznanie się z elementami EVM.
 • Warsztatowe omówienie dobrych praktyk i typowych błędów.
 • Omówienie korzyści i ryzyk związanych ze stosowaniem EVM.
 • Stosowanie EVM w raportach - wskaźniki w projekcie, KPI, kamienie milowe.
 • Omówienie potencjalnych działań naprawczych w oparciu o wyniki EVM.

 

Prelekcja Tomasz Nahurny 

Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Projektami, Zarządzania portfelem projektów, Zarządzania Ryzykiem. Specjalizuje się w szkoleniach dla branż z sektora inwestycji, budownictwa oraz infrastruktury.

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, w specjalizacji Technologii Budowlanej, oraz Uniwersytetu im. Vitus Beringa w Danii, w specjalizacji „Architectural technology and construction management”.

Manager projektów budowlanych z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Karierę zawodową zaczynał od stanowiska Inżyniera Rezydenta przy inwestycjach budowlanych regionu przemysłowego Greenogue w Irlandii. Dyrektor projektów dla szeregu inwestycji krajowych i infrastrukturalnych dofinansowywanych unijnie, realizowanych przez spółki PKP S.A. i PKP PLK S.A. – w tym budowy podziemnego dworca kolejowego w Krakowie, modernizacji dworców kolejowych w Opolu, Legnicy, Pszczynie, modernizacji ponad 100 km linii kolejowej dużych prędkości E65 (Warszawa – Gdańsk). W swoim portfolio posiada zrealizowane projekty o łącznej wartości ponad 2 mld. złotych.

Autor publikacji z zakresu Zarządzania Ryzykiem w procesie budowlanym oraz systemów Zarządzania Ryzykiem m.in. dla budowy Stadionu Narodowego.

Od 2007 r. równolegle z karierą Inżynierską prowadzący szkolenia z zakresu Zarządzania Projektami, Zarządzania Ryzykiem oraz narzędzi wspomagających, zarówno dla kadry spółek realizujących projekty jako Generalny Wykonawca (np. Grupa Trakcja PRKiI S.A.) jak i stojących w roli Inwestorów Zastępczych (np. Narodowe Centrum Sportu sp. z o.o.).

Aktualnie świadczy usługi doradcze m.in. dla Trakcja PRKiI (Generalne Wykonawstwo); Koltech (Nadzór Inwestorski); Berardius (Prefabrykacja elementów budowlanych).

_________

INSTRUKCJA ZAPISU:

 1. Zapisy prowadzone są przez portal Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Aby zapisać się na to wydarzenie należy:
  1. wejść na stronę PIIB (https://portal.piib.org.pl/login)
  2. zalogować się na swoje konto członkowskie (W przypadku braku danych do logowania, prosimy o kontakt z Działem Członkowskim MOIIB tel. 22 878 04 11)
  3. wybrać przycisk Szkolenia ONLINE
  4. wyszukać na liście interesujące Państwa szkolenie i skorzystać z przycisku "Zapisz się" (z prawej strony danego wydarzenia)
  5. na Państwa skrzynkę mailową zostanie dostarczone potwierdzenie zapisu wraz z linkiem do pokoju szkoleniowego (na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo mailowe przypomnienie o webinarium).
 2. W przypadku problemów z zapisaniem się według powyższej instrukcji, możliwe jest dokonanie zapisu korzystając z dedykowanego linku. Po kliknięciu na niego należy podać swój numer ewidencyjny (UWAGA! Numer uprawnień, numer zaświadczenia o przynależności do izby to nie jest numer ewidencyjny MOIIB). Numer ewidencyjny wygląda np. tak: MAZ/BO/0000/01
  https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/f6638f80-e897-11eb-bdd3-cf5adbf735f1/zapisz 

W celu uniknięcia problemów z połączeniem z pokojem szkoleniowym, prosimy wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-09-23 11:00
Data zakończenia 2021-09-23 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.