ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Sąd Dyscyplinarny - Q&A z Przewodniczącym Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego MOIIB - ZAJĘCIA ON-LINE

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju i przerwą w normalnej pracy organów MOIIB, w tym w pracy Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego - proponujemy Państwu formułę otwartego Dyżuru Przewodniczącego Sądu Okręgowego. Dyżur taki - w systemie on-line - odbędzie się w dniu 25.03.2020 r. (środa) od godziny 12.30 do godziny 14.30.

Podczas dyżuru zaprezentowany Państwu zostanie Sąd Dyscyplinarny, czym się zajmuje, kto go tworzy, itd. Omówione też zostaną pokrótce zagadnienia odpowiedzialności zawodowej i dyscyplinarnej, a także postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania, które być może zaprzątają Nasze inżynierskie głowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Osoby - Koleżanki i Kolegów do wirtualnego spotkania.

Transmisja ON-LINE

Poniżej znajduje się instrukcja korzystania z transmisji: 

 1. Wchodzimy na stronę: https://moiib.clickmeeting.pl/sad-dyscyplinarny-q-a-z-przewodniczacym-okregowego-sadu-dyscyplinarnego-moiib/register
 2. Wypełniamy wszystkie wymagane pola formularza wraz z oświadczeniem.
  WAŻNE! Proszę zwrócić uwagę, by adres e-mailowy oraz numer członkowski (ewidencyjny) wpisane były poprawnie! Jest to niezbędne do dalszego procesu rejestracji oraz otrzymania później zaświadczenia o uczestnictwie. Przypominamy również, że Państwa numer uprawnień nie jest numerem członkowskim (ewidencyjnym). Poprawna postać numeru członkowskiego wygląda na przykład tak: MAZ/BO/0001/01.
 3. Klikamy Rejestruj
 4. Na wskazany przez Państwa w powyższym formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do „Pokoju szkoleniowego”. Jeżeli taki mail do Państwa nie dotarł, prosimy odczekać pół godziny i sprawdzić ponownie – również folder SPAM lub ŚMIECI. W przypadku braku takiej wiadomości, prosimy o ponowną rejestrację w serwisie Clickmeeting z użyciem innego adresu mailowego (najlepiej od innego dostawcy poczty internetowej).
 5. Przed transmisją należy kliknąć przycisk DOŁĄCZ znajdujący się w treści powyższego maila.
 6. Zostaną Państwo przekierowani do właściwego „Pokoju szkoleniowego”.
 7. Jeżeli szkolenie nie będzie jeszcze rozpoczęte, będziecie Państwo w „Poczekalni”. W momencie uruchomienia transmisji, automatycznie rozpocznie się ona również u Państwa.

WAŻNE!!!

Z uwagi na obecnie bardzo duże obciążenie sieci internetowej oraz serwerów, z których korzysta firma Clickmeeting mogą pojawić się problemy z połączeniem do „pokoju” szkoleniowego.

Aby sprawdzić połączenie, prosimy o wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2020-03-25 12:30
Data zakończenia 2020-03-25 14:30
Całkowita liczba miejsc 100
Liczba wolnych miejsc 98
Lokalizacja INTERNET
Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.