ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy w ujęciu nowej ustawy PZP. Omówienie dynamiki cen na rynku budowlanym - ZAJĘCIA ON-LINE

Prelegent:

mgr inż. Maciej Sikorski – ORGBUD SERWIS Poznań

Program:

 1. Omówienie dynamiki cen na rynku budowlanym w zakresie zmian: stawki robocizny kosztorysowej, cen materiałów budowlanych - zasady ich rozliczenia.
 2. Waloryzacja na gruncie ustawy z dnia 22 czerwca 2016 r. o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych.
 3. Waloryzacja na gruncie ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.
 4. Zapisy dla umów dopuszczające zmianę wynagrodzenia.
 5. Metody waloryzacji wynagrodzenia – wskaźniki waloryzacyjne.

_________

INSTRUKCJA ZAPISU:

 

 1. Zapisy prowadzone są przez portal Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Aby zapisać się na to wydarzenie należy:
  1. wejść na stronę PIIB (https://portal.piib.org.pl/login)
  2. zalogować się na swoje konto członkowskie (W przypadku braku danych do logowania, prosimy o kontakt z Działem Członkowskim MOIIB tel. 22 878 01 11)
  3. wybrać przycisk Szkolenia ONLINE
  4. wyszukać na liście interesujące Państwa szkolenie i skorzystać z przycisku "Zapisz się" (z prawej strony danego wydarzenia)
  5. na Państwa skrzynkę mailową zostanie dostarczone potwierdzenie zapisu wraz z linkiem do pokoju szkoleniowego (na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo mailowe przypomnienie o webinarium).
 2. W przypadku problemów z zapisaniem się według powyższej instrukcji, możliwe jest dokonanie zapisu korzystając z dedykowanego linku. Po kliknięciu na niego należy podać swój numer ewidencyjny (UWAGA! Numer uprawnień, numer zaświadczenia o przynależności do izby to nie jest numer ewidencyjny MOIIB). Numer ewidencyjny wygląda np. tak: MAZ/BO/0000/01
  https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/137dd150-1f99-11ec-adb0-9b335e5967fb/zapisz  

WAŻNE!!!

W celu uniknięcia problemów z połączeniem z pokojem szkoleniowym, prosimy wcześniejsze logowanie się do serwisu Clickmeeting np. 1-2 godziny wcześniej. Będziecie Państwo wtedy w „poczekalni” ale będzie to znak, że połączenie zostało nawiązane i jest duże prawdopodobieństwo pomyślnego połączenia się z transmisją.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problem z jakimkolwiek połączeniem z serwisem Clickmeeting, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej Państwa przeglądarek internetowych. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo po wybraniu swojej przeglądarki poniżej:

 1. Microsoft EDGE
 2. Google CHROM
 3. Mozilla FIREFOX

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2021-11-08 11:00
Data zakończenia 2021-11-08 15:00
Całkowita liczba miejsc 1000
Liczba wolnych miejsc 1000
Lokalizacja INTERNET

Szczegóły rejestracji po kliknięciu w temat wydarzenia.