ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Informacja  na temat XXIX Konferencji Naukowo-Technicznej „Awarie Budowlane”, która odbędzie się w dniach 20-24 maja 2019r. w Międzyzdrojach:

Komunikat Nr 1 (plik pdf 3MB)

 

Zapraszamy do udziału w  V edycji Ogólnopolskiej Konferencji Problemy techniczno-prawne utrzymania obiektów budowlanych, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotelu BOSS w Warszawie przy ul. Żwanowieckiej 20.

Termin zgłaszania uczestników do 4 lutego 2019 r.

Więcej informacji

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić członków Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w szkoleniach organizowanych w Warszawie w dniach 13-15 marca w ramach Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2019, Targów ŚWIATŁO 2019 i Wystawy TELETECHNIKA 2019.

Tematyka szkoleń dostosowana jest do potrzeb projektanta, inspektora nadzoru oraz kierownika robót i obejmuje zagadnienia z zakresu:

- prawa budowlanego,

- problemów technicznych związanych z projektowaniem i odbiorem instalacji elektrycznych, energetycznych i teletechnicznych,

- zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków,

- bezpieczeństwa pracy w strefach zagrożonych wybuchem,

- inteligentnych systemów oświetleniowych,

- elektromobilności w polskich miastach,

- oszczędności energii w budynkach i w przemyśle.

Udział w szkoleniach dla członków PIIB jest bezpłatny.

Uczestnikom zapewniony jest bezpłatny wstęp na targi.

Pełny program znajduje się też tutaj.

Rejestracja odbywa się on-line na stronach internetowych www.elektroinstalacje.pl   www.tele-technika.com i www.lightfair.pl

Rejestracji można dokonać też tutaj.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.