Szybki kontakt

Warszawa (-> szczegóły),

ul. 1 Sierpnia 36 B

02-134 Warszawa

NIP: 525 22 58 203

tel. +48 22 868 35 35

biuro@maz.piib.org.pl

pozostałe biura »
 
 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy.

Mazowiecka Izba otrzymała ofertę wynajmu naszym członkom samochodów osobowych od firmy Planet Car Lease Polska.
Rada MOIIB uznając propozycję za interesującą, przekazuje do Waszej wiadomości poniższy komunikat firmowy.


Car4Drive Myśl mobilnie

Czy można co roku jeździć zupełnie nowym samochodem, bez zaciągania wieloletniego kredytu, bez wkładu własnego?
Nie martwić się o ubezpieczenie i przeglądy?
Jeździć bez obawy, że zakupione używane auto jest kradzione lub po poważnym wypadku?

Można!

b_150_100_16777215_00_images_logoCar4Drive.png Planet Car Lease Polska proponuje proste, komfortowe, nowoczesne i przyjazne rozwiązanie Formułę Car4Drive przygotowane specjalnie dla członków MOIIB.

- Car4Drive to oferta wynajmu samochodów osobowych za stałą miesięczną stawkę, bez dodatkowych kosztów;

- Wybór auta jest możliwy w ramach aktualnej oferty dostępnej na dedykowanej stronie www.car4drive.pl lub po złożeniu indywidualnego zapytania z podaniem marki, modelu i wyposażenia samochodu;

- Wymiana auta na nowe lub zwrot samochodu co 12,24,36,48 miesięcy;

- Istnieje możliwość wykupu wynajmowanego samochodu na własność po zakończeniu okresu najmu za z góry ustaloną w umowie kwotę.

Kierowcy, którzy chcą zmienić samochód i zastanawiają się, czy wybrać nowy, czy używany, powinni sprawdzić specjalnie przygotowaną ofertę na dedykowanej stronie:

www.car4drive.pl
login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastanówmy się wspólnie nad rozwiązaniem, w którym nie dokonujemy wpłaty wkładu własnego, nie bierzemy kredytu, nie przechodzimy przez ciągnącą się procedurę kredytową i co najważniejsze, nie czekamy na wyprodukowanie wybranego przez nas samochodu. Korzystając z aplikacji Car4Drive wybieramy auto, czas trwania umowy, roczny przebieg i wysyłając potwierdzenie zainteresowania ofertą mamy możliwość podpisania umowy w 48h, a następnie odebrania naszego nowego wymarzonego auta w ustalonym miejscu i czasie zachęca Artur Sudenis, odpowiedzialny za przygotowaną ofertę Car4Drive w Planet Car Lease Polska. Jedyną opłatą jest miesięczny czynsz, w którym już jest ujęte finansowanie, ubezpieczenie auta, koszty serwisu, pomoc drogowa oraz komplet opon zimowych wraz z usługą ich wymiany i przechowania. Całkowity brak zmartwień. Zostaje tylko przyjemność jazdy nowym samochodem.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 MOIIB
aplikacje www: entim