Szybki kontakt

Warszawa (-> szczegóły),

ul. 1 Sierpnia 36 B

02-134 Warszawa

NIP: 525 22 58 203

tel. +48 22 868 35 35

biuro@maz.piib.org.pl

pozostałe biura »
 
 

Strefa współpracy

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy.

Mazowiecka Izba otrzymała ofertę wynajmu naszym członkom samochodów osobowych od firmy Planet Car Lease Polska.
Rada MOIIB uznając propozycję za interesującą, przekazuje do Waszej wiadomości poniższy komunikat firmowy.


Car4Drive Myśl mobilnie

Czy można co roku jeździć zupełnie nowym samochodem, bez zaciągania wieloletniego kredytu, bez wkładu własnego?
Nie martwić się o ubezpieczenie i przeglądy?
Jeździć bez obawy, że zakupione używane auto jest kradzione lub po poważnym wypadku?

Można!

b_200_150_16777215_00_images_logoCar4Drive.png Planet Car Lease Polska proponuje proste, komfortowe, nowoczesne i przyjazne rozwiązanie Formułę Car4Drive przygotowane specjalnie dla członków MOIIB.

- Car4Drive to oferta wynajmu samochodów osobowych za stałą miesięczną stawkę, bez dodatkowych kosztów;

- Wybór auta jest możliwy w ramach aktualnej oferty dostępnej na dedykowanej stronie www.car4drive.pl lub po złożeniu indywidualnego zapytania z podaniem marki, modelu i wyposażenia samochodu;

- Wymiana auta na nowe lub zwrot samochodu co 12,24,36,48 miesięcy;

- Istnieje możliwość wykupu wynajmowanego samochodu na własność po zakończeniu okresu najmu za z góry ustaloną w umowie kwotę.

Kierowcy, którzy chcą zmienić samochód i zastanawiają się, czy wybrać nowy, czy używany, powinni sprawdzić specjalnie przygotowaną ofertę na dedykowanej stronie:

www.car4drive.pl
login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastanówmy się wspólnie nad rozwiązaniem, w którym nie dokonujemy wpłaty wkładu własnego, nie bierzemy kredytu, nie przechodzimy przez ciągnącą się procedurę kredytową i co najważniejsze, nie czekamy na wyprodukowanie wybranego przez nas samochodu. Korzystając z aplikacji Car4Drive wybieramy auto, czas trwania umowy, roczny przebieg i wysyłając potwierdzenie zainteresowania ofertą mamy możliwość podpisania umowy w 48h, a następnie odebrania naszego nowego wymarzonego auta w ustalonym miejscu i czasie zachęca Artur Sudenis, odpowiedzialny za przygotowaną ofertę Car4Drive w Planet Car Lease Polska. Jedyną opłatą jest miesięczny czynsz, w którym już jest ujęte finansowanie, ubezpieczenie auta, koszty serwisu, pomoc drogowa oraz komplet opon zimowych wraz z usługą ich wymiany i przechowania. Całkowity brak zmartwień. Zostaje tylko przyjemność jazdy nowym samochodem.

Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy.

Prezydium Rady Okręgowej zdecydowało o przyjęciu oferty April Polska Medbroker dotyczącej organizacji wprowadzenia programu ubezpieczeń zdrowotnych dla członków naszej Izby.

Celem tej inicjatywy jest umożliwienie Wam i członkom Waszych rodzin korzystania, poza rozwiązaniami ogólnie dostępnymi w ramach NFZ, z dodatkowego dostępu do szerokiego zakresu świadczeń medycznych. Szczegóły oferty są następujące:

  • świadczenia medyczne realizowane w ponad 1800 placówkach medycznych w Polsce, a w woj. mazowieckim w ponad 250 placówkach do dyspozycji dla Was i waszych członków rodziny,
  • prawo i zagwarantowany zwrot kosztów, w przypadku korzystania z placówek medycznych spoza sieci funkcjonującej w programie (refundacja kosztów),
  • gwarantowany dostęp minimum do lekarzy 35 specjalizacji oraz nielimitowany dostęp do ponad 350 zabiegów i badań,
  • nielimitowany dostęp do lekarza podstawowej opieki medycznej zagwarantowany maksymalnie do 2 dni, a do lekarza specjalisty maksymalnie do 5 dni,
  • organizacja wizyt domowych,
  • szerokie wachlarz możliwości umawiania wizyt: całodobowa infolinia,. e-mail, aplikacja, sms
  • uproszczona procedura umawiania wizyt 3 kroki : kontakt z operatorem, umówiona wizyta, realizacja wizyty,
  • miesięczny koszt uczestniczenia w programie dla członka Izby nie przekroczy 70 PLN za pakiet indywidualny, dodatkowo członek Izby mógłby objąć ochroną partnera oraz członków rodziny, pakiet rodzinny nie przekraczałby 200 PLN miesięcznie za wszystkich członków rodziny.

Ostateczne warunki będą uzależnione od poziomu zainteresowania wśród naszych członków, stąd zwracamy się z pytaniem:

Czy byłabyś/byłbyś zainteresowany przystąpieniem do programu ubezpieczeń zdrowotnych na w/w warunkach organizowanego dla członków Izby ?

Na tym etapie prosimy jedynie o informację zwrotną :

  • tak byłbym zainteresowany pakietem indywidualnym (imię i nazwisko członka Izby), lub
  • tak byłbym zainteresowany pakietem rodzinnym (imię i nazwisko członka Izby oraz ilość członków rodziny)

Powyższą odpowiedź, prosimy o odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku  pytań, dalszych szczegółowych informacji, wystarczy jeden telefon lub e-mail:

Tel.                 +48 508-504-318 lub +48 508 504 332 lub 508-725-727

Fax:                +48 22 295 80 52

e-mail:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w programie ArCADiA-INSTALACJE GRZEWCZE

Informacje szczegółowe - plik PDF

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 MOIIB
aplikacje www: entim