ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Zapis do programu kart sportowych (* pole wymagane)

Miło nam poinformować, iż członkowie Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (MOIIB) uzyskali możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi. Po weryfikacji członkostwa w MOIIB Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu. W przypadku pytań proszę o kontakt z biurem MOIIB w Warszawie.
(układ MAZ/YY/0000/00 )
Z powodu panującego w Polsce stanu epidemii ograniczyliśmy możliwość odbioru kart sportowych tylko do wysyłki pocztowej. Odbiory osobiste będą zawieszone do odwołania. Wszystkie karty będą Państwu dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej na posiadany w naszej bazie adres korespondencyjny. Ewentualna aktualizacja adresu możliwa jest za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie: https://maz.piib.org.pl/component/chronoforms5/?chronoform=aktualizacja_danych

Odbiór jest tylko możliwy listownie (wysyłka listem poleconym priorytetowym na Państwa adres korespondencyjny)

*Wyrażam zgodę na udostępnienie adresu e-mail VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu przesłania wiadomości mailowej z linkiem aktywacyjnym do dokończenia rejestracji konta na platformie eVanityStyle.
*Wyrażenie zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do przystąpienia do programu.
Po wyrażeniu powyższych zgód Administratorem Twoich danych będzie VanityStyle Sp. z o. o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach podanych w powyższych zgodach przez czas konieczny do realizacji zadania. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, iż: • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20, 01-230 Warszawa. • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email iod@vanitystyle.pl.
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu odwołania zgody udzielonej w tym zakresie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi wcześniej. • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, Pracownicy i Współpracownicy VanityStyle Sp. z o. o., podmioty prowadzące audyt oraz organy publiczne uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
• Masz następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację prawo dostępu do danych prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdziesz pod linkiem: http://www.vanitystyle.pl/prywatnosc • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. • Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne do realizacji usługi.
Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com