Szybki kontakt

Warszawa (-> szczegóły),

ul. 1 Sierpnia 36 B

02-134 Warszawa

NIP: 525 22 58 203

tel. +48 22 868 35 35

biuro@maz.piib.org.pl

pozostałe biura »
 
 

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Realizując jeden z wniosków członkowskich, Prezydium Rady MOIIB postanowiło, zaproponować posiadaczom państwowych tytułów rzeczoznawcy budowlanego, prezentacje zakresu swoich uprawnień na stronie internetowej Izby. Z początkiem 2013 roku utworzyliśmy stosowną zakładkę gdzie zainteresowani usługami rzeczoznawców mogą odnaleźć odpowiednich specjalistów w trybie najbardziej wygodnym i bez zbędnej zwłoki.

Żadna informacja tego typu nie może się pojawić publicznie, bez zgody Koleżanek i Kolegów dysponujących tymi tytułami i dlatego prosimy o odwrotne zgłoszenie akcesu znalezienia się na liście rzeczoznawców członków naszej Izby.

Osoby zainteresowane opublikowaniem swoich danych na stronie www.maz.piib.org.pl mogą przesłać komplet dokumentów pocztą elektroniczną (E-mail z tematem  "Rzeczoznawca"  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), załączając wypełniony formularz  (link do formularza znajduje się TUTAJ) i załączając skany następujących dokumentów:

1) skan decyzji o nadaniu tytułu rzeczoznawcy budowlanego;
2) skan potwierdzenie wpisu do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Budowlanych dotyczący uprawnień uzyskanych po 1 stycznia 1995 r.;

 lub alternatywnie przesyłając poczta wypełniony formularz załączony do niniejszej informacji wraz kserokopiami dokumentów wymienionych wyżej na adres: ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa z dopiskiem RZECZOZNAWCA.

Przesłanie dokumentów, zostanie potraktowane jako zgoda na publikacje i po weryfikacji stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej MOIIB.

Wierzymy, że dzięki temu rozwiązaniu, dostęp potencjalnych inwestorów lub użytkowników obiektów budowlanych do osób uprawnionymi do sporządzania ekspertyz, zostanie zasadniczo ułatwiony.

Z poważaniem

Przewodniczący Rady MOIIB
Mieczysław Grodzki

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 MOIIB
aplikacje www: entim