ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Następne spotkania ZSS odbędą się na strzelnicy Legii w dniach:

15.11.2022 w godz. 16.30 - 19.00

14.12.2022 w godz. 16.30 - 19.00 - Zawody Świąteczne MOIIB

Serdecznie zapraszamy na wspólne strzelanie.

Czytaj więcej...Szanowne Koleżanki i Koledzy Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ma przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 23 września 2022 r. (piątek) w godz. 14.00-18.00 w Warszawie, na Strzelnicy CWKS-LEGIA w Rembertowie organizuje: „III Mistrzostwa Polski Inżynierów Budownictwa w Strzelectwie Sportowym” dla czynnych członków zrzeszonych w Okręgowych Izbach Inżynierów Budownictwa. Celem zawodów jest integracja środowisk inżynieryjno-technicznych, upowszechnianie kultury fizycznej i aktywności sportowej wśród członków środowiska Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa. Strzelectwo sportowe jest jednym z najstarszych sportów olimpijskich.

Do pobrania:
Zaproszenie.pdf
zał.1 Zgłoszenie
zał.2 Scenariusz
zał.3 Regulamin

 

Najbliższe wakacyjne spotkania Zespołu Strzelectwa Sportowego ZSS MOIIB odbędą się w środy:

22 czerwiec 2022   w godz. 16.30 -19.30

13 lipiec 2022   w godz. 16.30 -19.30

17 sierpień 2022   w godz. 16.30 -19.30

 

na strzelnicy LEGII ul. Łazienkowska 3

Zespół Strzelectwa Sportowego ZSS MOIIB zakończył rok 2021 w dniu 14 grudnia spotkaniem na strzelnicy klubu strzeleckiego "Cover" na terenie Akademii Wychowania Fizycznego na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 34. Mimo gorącego świątecznego okresu w spotkaniu wzięło udział 13 osób w tym 3 osoby, które były pierwszy raz.
W ramach wigilijnego spotkania Zespołu Strzelectwa Sportowego rozegrano wewnętrzne zawody w dyscyplinie pistolet centralnego zapłonu 9mm na odległość 25m.

Najlepsze wyniki osiągnęli koledzy:

Krzysztof Warchomski z wynikiem 97 punktów

Janusz Stępniewski z wynikiem 92 punktów

Zbigniew Leciński z wynikiem 91 punktów Gratulujemy!

 

 Zespół Strzelectwa Sportowego ZSS MOIIB kontynuuje swoje spotkania strzeleckie w bieżącym roku. Pierwsze w 2022 roku oraz czterdzieste od początku istnienia Zespołu Strzelectwa Sportowego MOIIB spotkanie odbędzie się na Strzelnicy "LEGII", przy ul. Łazienkowska 26 stycznia.

Informujemy, że spotkania organizujemy w sposób bezpieczny i zgodnie z obowiązującymi zasadami i wymogami na strzelnicach sportowych.

Dla naszego zespołu zarezerwowane zostały cztery tory strzeleckie, więc każdy chętny członek Izby będzie mógł aktywnie korzystać z obiektu. Na początku przejdziemy szkolenie przez instruktora. Będziemy strzelać:

- tradycyjnie: z broni pneumatycznej

oraz

- na własny koszt: z broni centralnego zapłonu i broni bocznego zapłonu.

 

Klub „Legia” zaproponował dla ZSS-MOIIB atrakcyjną cenę za trening na strzelnicy, po stawkach jak dla członków Sekcji Strzeleckiej klubu „Legia”.
Dla osób korzystających z samochodu udostępniony będzie parking klubowy.

 Przypominamy:

Czynni członkowie MOIIB zrzeszeni w Zespole Strzelectwa Sportowego "ZSS-MOOIB" mogą skorzystać z wynegocjowywanych na preferencyjnych warunkach stawek na strzelnicy Legia i uzyskać pozwolenie na broń do celów sportowych,

Chętne osoby mogą się zgłaszać w celu uzyskania szczegółowszych informacji do:
kol. Ludwik Osmólski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kol. Grzegorz Kubat - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszyscy członkowie Naszej Izby mogą być członkami Zespołu Strzelectwa Sportowego MOIIB, wystarczy tylko wyrazić taką wolę i  przychodzić na spotkania.
Zapraszamy koleżanki i  kolegów na najbliższe spotkania!
Do zobaczenia!