ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Szanowni Państwo,

 Składka członkowska w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa w roku 2023r. kształtuje się następująco:

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

roczna składka członkowska, płatna za 12 m-cy-468 zł lub półroczna 234 zł

Polska Izba Inżynierów Budownictwa

 – roczna składka członkowska na działalność Krajowej Rady – 96 zł. oraz roczna składka na ubezpieczenie OC - 75 zł. Płatne łącznie za cały rok w kwocie 171 zł.

Za okres od 1 stycznia 2020 roku roczną składka na ubezpieczenie wynosi 75 zł (https://www.piib.org.pl/aktualnosci/komunikaty-dla-czlonkow/4427-komunikat-o-skladkach-czlonkowskich-i-oplacie-na-obowiazkowe-ubezpieczenie-oc-w-roku-2021). Składka na ubezpieczenie powinna być zapłacona co najmniej 15 dni przed końcem poprzedniego okresu ubezpieczenia.

 Informujemy, iż na stronie internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa www.piib.org.pl w zakładce „Lista członków” uruchomiono do Państwa dyspozycji serwis, umożliwiający wydruk spersonalizowanych blankietów opłat na rzecz Krajowej Rady oraz ubezpieczenia OC. Na Państwa kontach w portalu PIIB również są dostępne spersonalizowane druki wpłat.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z opłacaniem składek członkowskich, biuro Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jest do Państwa dyspozycji:

- korespondencyjnie: ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

- telefonicznie: (22) 878-04-11,

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INFORMACJE ARCHIWALNE