ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Kadencja 2018 - 2022

 

b_250_170_16777215_00_images_stories_okk_e.koda.jpg  

EUGENIUSZ KODA
Przewodniczący
Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

 

b_250_170_16777215_00_images_stories_okk_bereska_m.jpg

MARIA BERESKA
Zastępca Przewodniczącego
Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

 b_250_170_16777215_00_images_j.idzikowski.jpg

JERZY IDZIKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego
Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

b_250_170_16777215_00_images_stories_okk_i.lacka.jpg

ILONA ŁĄCKA
Zastępca Przewodniczącego
Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

b_250_170_16777215_00_images_stories_okk_i_churska.jpg

IRENA CHURSKA
Sekretarz
Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

 

  BOŻENA BLUM
Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  KRZYSZTOF BOOSS
Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  WOJCIECH GODLEWSKI
Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  JACEK HOPPE
Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  BOGDAN HORSZCZARUK Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  WIESŁAW JAROSIEWICZ Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  LECH KLICKI Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  ANDRZEJ ŁAJSZCZAK
Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  KRZYSZTOF MARCINKIEWICZ Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  TERESA MOSAK - RURKA Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  STANISŁAW PIASECKI Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  GRAŻYNA SADAL Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  JULIUSZ TALARCZYK Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
  JAN ZACHARSKI Członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej


RADA MOIIB

1

MIECZYSŁAW

GRODZKI

Przewodniczący Rady

2

KAZIMIERZ

BADOWSKI

Zastępca Przewodniczącego Rady

3

JERZY

KOTOWSKI

Zastępca Przewodniczącego Rady

4

LEONARD

SZCZYGIELSKI

Sekretarz Rady

5

ROMAN

LULIS

Zastępca Sekretarza Rady

6

TADEUSZ

GAŁĄZKA

Skarbnik MOIIB

7

EDWARD

GRONIECKI

Zastępca Skarbnika MOIIB

8

JACEK

CHUDZIAK

Członek Prezydium Rady

9

JOLANTA

ŁOPACIŃSKA

Członek Prezydium Rady

10

JERZY

PUTKIEWICZ

Członek Prezydium Rady

11

STANISŁAW

WOJTAŚ

Członek Prezydium Rady

12

JERZY

BIELAWSKI

Członek Rady

13

TOMASZ

CHOJNACKI

Członek Rady

14

ANDRZEJ

DĘBOWY

Członek Rady

15

JOLANTA

DĘBSKA

Członek Rady

16

KRZYSZTOF

GOSŁAWSKI

Członek Rady

17

ANDRZEJ

HAJZIK

Członek Rady

18

BOGDAN

HORSZCZARUK

Członek Rady

19

ELŻBIETA

JANISZEWSKA-KUROPATWA

Członek Rady

20

ANNA

KOWALIK

Członek Rady

21

BOGUSŁAW

PAWEŁEK

Członek Rady

22

STANISŁAW

PRZESMYCKI

Członek Rady

23

WALDEMAR

SITEK

Członek Rady

24

STANISŁAW

STAROSZ

Członek Rady

25

HALINA

ŚMIERZCHALSKA

Członek Rady

26

HANNA

TABOR

Członek Rady

27

ZBIGNIEW

TYCZYŃSKI

Członek Rady

28

WOJCIECH

ZAJĄC

Członek Rady

29

WITOLD

ZDUNEK

Członek Rady