ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Koleżanki i Koledzy zapewne znana jest Wam działalność integracyjna naszej Izby, w ramach której są organizowane turnieje brydża sportowego o Puchar Przewodniczącego.. Ostatni turniej odbył się 10 października, miał uroczysty charakter ponieważ stanowił zamknięcie,  z konieczności internetowego, cyklu rozgrywek w 2022 roku.

Turniej ten był jednocześnie początkiem cyklu 2022/2023, przewidującego 12 co miesięcznych spotkań. Najbliższy odbędzie się 18 listopada (piątek) w siedzibie Izby o godz 17.00 Serdecznie zapraszamy brydżystów którzy mieli kiedykolwiek kontakt z brydżem sportowym, do udziału w nim i wszystkich następnych. Charakterystyczną cecha naszych spotkań jest sympatyczna atmosfera,  która m in. oznacza, że uczestniczący w nich mistrzowie są wyrozumiali dla debiutantów.

Aby ten kontakt ułatwić, z inicjatywy Rady Okręgowej chcemy zorganizować podstawowy kurs nauki brydża, przygotowujący do udziału w konkurencji sportowej. W celu poznania poziomu zainteresowania tym rodzajem rozrywki umysłowej, prosimy o zgłoszenie akcesu, na adres animatora tej dyscypliny w Izbie kol. Jerzego Kotowskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły organizacyjne terminy i miejsce tego szkolenia, ustalimy z uczestnikami po przyjęciu zgłoszeń. Minimalna ilość zainteresowanych, pozwalająca na uruchomienie takiego szkolenia to zaledwie osiem osób. Czekamy na nowych adeptów tego pożytecznego hobby.