ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_0_0_images_IMG_20191014.jpg18.10.2019 na warszawskiej Legii, przy ulicy Łazienkowskiej 3, odbyły się Pierwsze Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa.

Mazowiecka Izba jako gospodarz zawodów zaprosiła 9 Okręgowych Izb: Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów BudownictwaŚląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w KatowicachWarmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów BudownictwaKujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów BudownictwaWielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów BudownictwaMałopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Najlepszą drużyna okazała się Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

W klasyfikacji indywidulanej zwyciężył Andrzej Daszewski z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Zbigniew Ciaszkiewicz ze Śląskiej Okręgowej Izba Inżynierów Budownictwa w Katowicach. Strzelcy z Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa  wywalczyli 2 i 3 miejsce w klasyfikacjach zespołowych. Zwycięskie puchary, medale i dyplomy w imieniu Przewodniczącego MOIIB wręczał Sekretarz Rady Mariusz Okuń wraz z Członkiem Prezydium Rady MOIIB Danielem Opoką.

b_250_170_16777215_0_0_images_P1020282.jpgSerdecznie wszystkim gratulujemy!

Rywalizacja strzelecka była wspaniałą okazją do integracji izb. Wspólny czas sprzyjał wymianie doświadczeń i lepszemu poznaniu się co z pewnością pozytywnie wpłynie na współpracę w przyszłości.

Dzień po zawodach atrakcją dla inżynierów był wyjazd techniczny na budowę powstającego w centrum stolicy ,,drapacza chmur’’ Varso Tower. Oprócz poznania szczegółów technicznych związanych z wykonywaną konstrukcją, z wysokich jej pięter podziwialiśmy wspólnie panoramą Warszawy.