ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Szanowni Państwo!
Fundacja Białystok Biega wraz z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Podlaską Okręgową Izbą Architektów zapraszają do udziału w 7. PKO Białystok Półmaratonie, który odbędzie się 5 maja 2019 r.

To wyjątkowa impreza należąca do ścisłej czołówki polskich półmaratonów. Ukończenie półmaratonu w Białymstoku może być jednym z etapów zdobycia Korony Polskich Półmaratonów. Dodatkowo w tej edycji  uruchomiona została klasyfikacja Architektów i Inżynierów Budownictwa, co czyni z tej imprezy Mistrzostwa Polski dla tych grup zawodowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w klasyfikacji muszą wybrać właściwą opcję w polu _"Klasyfikacje"_ oraz w polu _"Klub"_ wpisać nazwę samorządu zawodowego.

W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu wspieramy STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM "JASNY CEL" z siedzibą w Białymstoku. Podczas zapisów możemy wybrać właściwą opcję i kwotę wsparcia.

 

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłączenie na stronie organizatora FUNDACJI BIAŁYSTOK BIEGA www.bialystokpolmaraton.pl

W celu wzięcia udziału w klasyfikacji  Inżynierów Budownictwa należy zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji do biegu ->  http://bialystokpolmaraton.pl/klasyfikacja-architektow-i-inzynierow-budownictwa/

Podlaska OIIB nie jest organizatorem imprezy i nie prowadzi zapisów na biegi.