ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

 • 28-05-2021

  DYŻUR

  W dniach 26.07.2021r oraz 29.07.2021r dyżur komisji kwalifikacyjnej się nie odbędzie.

 • 12-07-2021

  Sesja Jesienna 2021r.

  Wnioski o nadawanie uprawnień budowlanych Sesja Jesienna 2021r. (planowany termin egzaminu pisemnego 19 listopada 2021r.) przyjmowane będą od dnia 16 sierpnia do 27 sierpnia 2021 roku po wcześniejszej rejestracji elektronicznej kandydatów na Portalu PIIB. System zostanie uruchomiony 9 sierpnia 2021r., terminy będą udostępniane sukcesywnie Każdego dnia istnieje możliwość przyjęcia określonej liczby osób składających wnioski o nadanie uprawnień budowlanych. Więcej informacji...

 • 12-07-2021

  SKŁADANIE WNIOSKU O WYZNACZENIE TERMINU EGZAMINU - dotyczy osób, które nie zdały egzaminu pisemnego/ ustnego lub przeszły pozytywnie proces kwalifikacji , a nie podeszły do egzaminu – TERMIN DO 10 WRZEŚNIA 2021R.

  NIE MA POTRZEBY ZAPISYWANIA SIĘ NA SPOTKANIE W MOIIB. Wniosek należy złożyć osobiście w Biurze MOIIB lub przesłać pocztą do Biura MOIIB: Wniosek  o wyznaczenie ponownego  terminu  egzaminu  + załącznik:  formularz osobowy Wniosek składamy obowiązkowo w wersji papierowej. Wypełnienie wniosku tylko elektronicznie bez złożenia wniosku papierowego jest niewystarczające.   Więcej informacji...

LOGOWANIE DO SYSTEMU INFORMACJI O KWALIFIKACJACH

Ubiegający się o uprawnienia nie będący członkami Izby -> https://portal.piib.org.pl/logowanie-kandydata

Osoby korzystające po raz pierwszy powinny założyć konto poprzez opcję REJESTRUJ, prosimy pamiętać o wyborze właściwej Izby (wybór terminów w MOIIB jest możliwy w okresie podanym w komunikacie OKK -> https://maz.piib.org.pl/uprawnienia-kwalifikacje-egzaminy/informacje-okk )

Ubiegający się o uprawnienia  będący członkami Izby logują się na swoim koncie w portalu PIIB ->  https://portal.piib.org.pl/login

Wpisane przez Państwa informacje będą występowały w postępowaniu kwalifikacyjnym, egzaminacyjnym i decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych, dlatego prosimy wpisywać je ze szczególną dokładnością. Login i hasło uzyskane podczas zarejestrowania będą przydatne podczas postępowania kwalifikacyjnego, do kontroli jego przebiegu, uzyskania informacji o wyniku egzaminu itd.

 Z uwagi na zmianę systemu informatycznego : Wszystkie konta z poprzednich sesji (przed sesją Jesień 2019)  nie działają!!!

Częste problemy:

Komunikat: Nie znaleziono użytkownika o podanym loginie  - źle wpisany adres email lub jesteśmy w głównej części portalu nie będąc członkiem MOIIB (główny portal obsługuje tylko konta członków Izb).

Jak nie pamiętamy hasła można użyć opcji "Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj"

UWAGA:Po pełnym uzupełnieniu wniosku dopiero jest dostępny termin.

PO WYBRANIU TERMINU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY

 

 

W związku z Zarządzeniem nr 6/2020 z dnia 30 listopada 2020 r. Przewodniczącego Okręgowej Rady Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, na podstawie  § 10 ust. 1 pkt 7 Regulaminu okręgowych rad Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w związku  z art. 3 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. 2020 poz. 374 z późn. zm.) pracownicy Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przechodzą na pracę w trybie hybrydowym (stacjonarnym/zdalnym).

Biuro Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Biura Terenowe będą pracowały w trybie hybrydowym do odwołania.

Godziny pracy Biura w Warszawie oraz Biur Terenowych MOIIB pozostają bez zmian:

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 9:00-18:00
Piątek 8:00-14:00

W tych godzinach niezbędne informacje dotyczące poszczególnych spraw, uzyskają Państwo pod numerami telefonu:

Sprawy wymagające Państwa wizyty w Biurze możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub rejestracji internetowej (dotyczy OKK).

Prosimy o przychodzenie do Izby osoby zdrowe, gdyż przed wejściem do Izby na umówioną wizytę, będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.

Wszystkie pisma prosimy kierować do Biura Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na adres:

 1. 1 Sierpnia 36 B,  02-134 Warszawa

lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pozostawienie w skrzynce podawczej (po prawej stronie przy głównym wejściu do Izby)

 Szanowni Państwo,

W dniu odbioru decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych istnieje możliwość złożenia dokumentów do Działu Członkowskiego i wstąpienia w szeregi członków MOIIB.

Należy mieć przy sobie:

 1. WYPEŁNIONY wniosek o wpis na listę członków (2 str.) - pobieramy ze strony internetowej MOIIB   (zakładka DLA CZŁONKÓW – FORMULARZE WNIOSKÓW)
 2. oryginał uprawnień budowlanych, który Państwo odbiorą tego dnia;
 3. oryginał dyplomu albo oryginał świadectwa technikum – tylko do wglądu;
 4. oryginał (wydruk pdf ) wpłaty 100zł. tytułem wpisowego (numer konta podany jest na pierwszej stronie wniosku o wpis na listę członków)

             WAŻNE !!!

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju zaleca się ZAMIAST wizyty osobistej w biurze MOIIB przesłanie WYŁĄCZNIE drogą mailową na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. KOMPLETU SKANÓW dokumentów tj. wniosku, dowodu wpłaty, decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych i dyplomu.

Przyśpieszy to znacząco procedurę wpisu do MOIIB.

Uprawnienia i dyplomy składane podczas kwalifikacji w OKK MOIIB  NIE MUSZĄ być poświadczone przez notariusza.