ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

  • 07-01-2020

    Informacja dla osób które nie zdały lub nie podeszły do egzaminu

    Dla osób zakwalifikowanych (osoby które nie zdały lub nie podeszły do egzaminu) termin składania wniosków do 20 marca 2020 Informacje o składaniu wniosku: https://maz.piib.org.pl/uprawnienia-kwalifikacje-egzaminy/informacje-okk/1317-skladanie-wniosku-o-wyznaczenie-terminu-egazminu-dotyczy-osob-ktore-nie-zdaly-lub-nie-podeszly-do-egzaminu

  • 02-12-2019

    Terminy Sesji egzaminacyjnej Wiosna 2020

    Przyjmowanie dokumentów na Sesję Wiosna 2020r rozpocznie się dnia 13 stycznia 2020r. (w systemie https://portal.piib.org.pl/logowanie-kandydata  terminy składania wniosków w MOIIB pojawią się od 9 stycznia 2020r) Dokumenty należy złożyć do dnia 7 lutego 2020r . Wybór terminów w MOIIB zostanie uruchomiony w dniu 9 stycznia 2020r. Egzamin na uprawnienia budowlane Sesja Wiosna 2020 odbędzie się  22 maja 2020r. Każdego dnia istnieje możliwość przyjęcia określonej liczby osób składających wnioski o nadanie uprawnień budowlanych. Niezależnie od miejsca złożenia wniosku o nadanie uprawnień budowlanych proces kwalifikacji i egzamin odbywają się w Warszawie.

LOGOWANIE DO SYSTEMU INFORMACJI O KWALIFIKACJACH

Ubiegający się o uprawnienia nie będący członkami Izby -> https://portal.piib.org.pl/logowanie-kandydata

Osoby korzystające po raz pierwszy powinny założyć konto poprzez opcję REJESTRUJ, prosimy pamiętać o wyborze właściwej Izby (wybór terminów w MOIIB jest możliwy w okresie podanym w komunikacie OKK -> https://maz.piib.org.pl/uprawnienia-kwalifikacje-egzaminy/informacje-okk )

Ubiegający się o uprawnienia  będący członkami Izby logują się na swoim koncie w portalu PIIB ->  https://portal.piib.org.pl/login

Wpisane przez Państwa informacje będą występowały w postępowaniu kwalifikacyjnym, egzaminacyjnym i decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych, dlatego prosimy wpisywać je ze szczególną dokładnością. Login i hasło uzyskane podczas zarejestrowania będą przydatne podczas postępowania kwalifikacyjnego, do kontroli jego przebiegu, uzyskania informacji o wyniku egzaminu itd.

 Z uwagi na zmianę systemu informatycznego : Wszystkie konta z poprzednich sesji (przed sesją Jesień 2019)  nie działają!!!

Częste problemy:

Komunikat: Nie znaleziono użytkownika o podanym loginie  - źle wpisany adres email lub jesteśmy w głównej części portalu nie będąc członkiem MOIIB (główny portal obsługuje tylko konta członków Izb).

Jak nie pamiętamy hasła można użyć opcji "Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj"

UWAGA:Po pełnym uzupełnieniu wniosku dopiero jest dostępny termin.

PO WYBRANIU TERMINU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY