ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

 • 03-08-2022

  e-CRUB

  Informujemy, że w związku z faktem, iż nie został jeszcze wydany akt wykonawczy do wprowadzonych przepisów, samorząd zawodowy inżynierów budownictwa nie ma obecnie możliwości wprowadzania i modyfikacji danych bezpośrednio w systemie e-CRUB. Prace związane z wydaniem odpowiedniego rozporządzenia trwają - o ich przebiegu i efektach będziemy Państwa informować na stronie internetowej i profilu FB.

 • 04-07-2022

  Sesja Jesienna 2022 r

  Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa informuje, że:  Wnioski o nadawanie uprawnień budowlanych przyjmowane będą od dnia 16 sierpnia do 29 sierpnia 2022 roku po wcześniejszej rejestracji elektronicznej kandydatów na Portalu PIIB.  System zostanie uruchomiony 10 sierpnia 2022r., terminy będą udostępniane sukcesywnie   Więcej informacji...

 • 04-07-2022

  Wnioski o wyznaczenie terminu (ponowni)

  SKŁADANIE WNIOSKU O WYZNACZENIE TERMINU EGZAMINU - dotyczy osób, które nie zdały egzaminu pisemnego/ ustnego lub przeszły pozytywnie proces kwalifikacji , a nie podeszły do egzaminuTERMIN DO 8 września 2022R. NIE MA POTRZEBY ZAPISYWANIA SIĘ NA SPOTKANIE W MOIIB.  

LOGOWANIE DO SYSTEMU INFORMACJI O KWALIFIKACJACH

Ubiegający się o uprawnienia nie będący członkami Izby -> https://portal.piib.org.pl/logowanie-kandydata

Osoby korzystające po raz pierwszy powinny założyć konto poprzez opcję REJESTRUJ, prosimy pamiętać o wyborze właściwej Izby (wybór terminów w MOIIB jest możliwy w okresie podanym w komunikacie OKK -> https://maz.piib.org.pl/uprawnienia-kwalifikacje-egzaminy/informacje-okk )

Ubiegający się o uprawnienia  będący członkami Izby logują się na swoim koncie w portalu PIIB ->  https://portal.piib.org.pl/login

Wpisane przez Państwa informacje będą występowały w postępowaniu kwalifikacyjnym, egzaminacyjnym i decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych, dlatego prosimy wpisywać je ze szczególną dokładnością. Login i hasło uzyskane podczas zarejestrowania będą przydatne podczas postępowania kwalifikacyjnego, do kontroli jego przebiegu, uzyskania informacji o wyniku egzaminu itd.

 Z uwagi na zmianę systemu informatycznego : Wszystkie konta z poprzednich sesji (przed sesją Jesień 2019)  nie działają!!!

Częste problemy:

Komunikat: Nie znaleziono użytkownika o podanym loginie  - źle wpisany adres email lub jesteśmy w głównej części portalu nie będąc członkiem MOIIB (główny portal obsługuje tylko konta członków Izb).

Jak nie pamiętamy hasła można użyć opcji "Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj"

UWAGA:Po pełnym uzupełnieniu wniosku dopiero jest dostępny termin.

PO WYBRANIU TERMINU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY