ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

 • 23-06-2020

  Przyjmowanie dokumentów sesja egzaminacyjna Jesień 2020 r. - informacje

  Przyjmowanie dokumentów na Sesję Jesień 2020r. rozpocznie się dnia 13 lipca 2020r. Dokumenty należy złożyć do dnia 10 sierpnia 2020 r . Egzamin na uprawnienia budowlane Sesja XXXVI Jesień 2020 planowany termin 4 grudnia 2020r.  Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami przyjmowane będą TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM ZAREJESTROWANIU WNIOSKU W SYSTEMIE INFORMACJI O KWALIFIKACJACH.  System informatyczny będzie uruchomiony 1 lipca 2020r. Każdego dnia istnieje możliwość przyjęcia określonej liczby osób składających wnioski o nadanie uprawnień budowlanych. Niezależnie od miejsca złożenia wniosku o nadanie uprawnień budowlanych proces kwalifikacji i egzamin odbywają się w Warszawie.

 • 23-06-2020

  Terminy przyjmowania wniosków w poszczególnych Biurach na sesję Jesień 2020

  Centrala Warszawa – od 13 lipca do 10 sierpnia br. BT Ciechanów – od 13 lipca do 24 lipca br. BT Płock – od 13 lipca do 24 lipca br. BT Radom- od 13 lipca do 24 lipca br. BT Ostrołęka – 27 lipca do 10 sierpnia br. BT Siedlce – od 3 sierpnia do 10 sierpnia br.

 • 19-06-2020

  Wnioski o wyznaczenie ponownego terminu egzaminu - Jesień 2020

  Składanie wniosku o wyznaczenie ponownego terminu egzaminu  (dotyczy osób które nie zdały lub nie podeszły do egzaminu) termin do 5 października 2020r. Wniosek  po rejestracji można dostarczyć osobiście (skrzynka podawcza na ul.1 Sierpnia 36B jest czynna 24h) lub pocztą do MOIIB.  Złożenienie nie wymaga umówienia się.

LOGOWANIE DO SYSTEMU INFORMACJI O KWALIFIKACJACH

Ubiegający się o uprawnienia nie będący członkami Izby -> https://portal.piib.org.pl/logowanie-kandydata

Osoby korzystające po raz pierwszy powinny założyć konto poprzez opcję REJESTRUJ, prosimy pamiętać o wyborze właściwej Izby (wybór terminów w MOIIB jest możliwy w okresie podanym w komunikacie OKK -> https://maz.piib.org.pl/uprawnienia-kwalifikacje-egzaminy/informacje-okk )

Ubiegający się o uprawnienia  będący członkami Izby logują się na swoim koncie w portalu PIIB ->  https://portal.piib.org.pl/login

Wpisane przez Państwa informacje będą występowały w postępowaniu kwalifikacyjnym, egzaminacyjnym i decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych, dlatego prosimy wpisywać je ze szczególną dokładnością. Login i hasło uzyskane podczas zarejestrowania będą przydatne podczas postępowania kwalifikacyjnego, do kontroli jego przebiegu, uzyskania informacji o wyniku egzaminu itd.

 Z uwagi na zmianę systemu informatycznego : Wszystkie konta z poprzednich sesji (przed sesją Jesień 2019)  nie działają!!!

Częste problemy:

Komunikat: Nie znaleziono użytkownika o podanym loginie  - źle wpisany adres email lub jesteśmy w głównej części portalu nie będąc członkiem MOIIB (główny portal obsługuje tylko konta członków Izb).

Jak nie pamiętamy hasła można użyć opcji "Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj"

UWAGA:Po pełnym uzupełnieniu wniosku dopiero jest dostępny termin.

PO WYBRANIU TERMINU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY