ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Rozpoczęła się XI edycja organizowanego przez MOIIB konkursu Firma Inżynierska Mazowsza.

b_250_170_16777215_00_images_firma.jpgCelem konkursu jest promocja dobrych wzorców i osiągnięć najlepszych firm w branży budowlanej. Zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli firm budowlanych, świadomych wartości swoich działań w zakresie efektywności gospodarowania, innowacyjności, realizowanych rozwiązań i dynamiki rozwoju. Coroczne wyniki tego konkursu wskazują na szansę zajęcia wysokiego miejsca nie tylko przez duże przedsiębiorstwa, ale i mniejsze firmy budowlane, które stawiają na jakość organizacji, nowoczesność, zaangażowanie i kompetencje zespołu.

Podobnie jak w poprzednich latach, nagrody przyznawane będą w trzech kategoriach: firmy wykonawcze, firmy consultingowe i projektowe, firmy zarządzające (inwestorstwo zastępcze, eksploatacja). Każdy uczestnik może zgłosić się tylko w jednej, wybranej przez siebie kategorii. Zwycięzcy zdobędą tytuł laureata Konkursu MOIIB – Firma inżynierska Mazowsza roku 2020 i prawo do posługiwania się nim w działalności rynkowej, statuetkę oraz darmową reklamę na Fanpage'u MOIIB. Jury w procedurze konkursowej dokona wyboru trzech czołowych firm w trzech wymienionych wyżej kategoriach.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości obchodów tegorocznego Święta Budowlanych lub innej uroczystości zorganizowanej przez MOIIB.

Zgłoszenia do konkursu składać za pomocą formularza: Formularz (plik pdf) .

W tej samej witrynie oraz w mediach społecznościowych MOIIB ukazywać się będą komunikaty związane z konkursem.

Wydłużenie terminu zgłoszeń do 04.10.2021r.