ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_0_0_images_SZPdlaKowalskiego.pngMazowieckie Forum Zawodów Zaufania Publicznego, które zrzesza 16 samorządów zaufania publicznego w województwie mazowieckim, jak co roku organizuje merytoryczną konferencję na temat roli zawodów zaufania publicznego. Założeniem organizowanych konferencji jest każdorazowo przekazywanie najwyższych informacji na temat różnych aspektów naszej działalności. Wychodzimy zawsze z założenia, że to co dla nas jest oczywiste, niekoniecznie jest oczywiste dla obywateli. Konferencja jest właśnie okazją do komunikowania tych najistotniejszych spraw obywatelom.

 

W tym roku Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ma zaszczyt przewodzić Mazowieckiemu Forum Zawadów Zaufania Publicznego. W ramach przewodnictwa chce zaproponować Państwu wiele cennych inicjatyw i propozycji.

 

Pierwszą z nich jest konferencja pt.: „Samorządy Zaufania Publicznego dla Kowalskiego”, która odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 10.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie.

 

Poniżej program tego wydarzenia!

Wstęp wolny!

 

Termin: 23.11.2023 r. godz. 10.00 – 14:00

Panel pierwszy: 10.00 - 12.00
Temat:
 Samorządy zawodów zaufania publicznego - czy tylko dla siebie czy także dla Kowalskiego?

Prowadzący: Agnieszka Sztyler-Truskovsky, dziennikarka ONET-u

Paneliści :Małgorzata Sokulska (Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu), Mieczysław Grodzki (Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa), Wojciech Zabłocki (Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych), Piotr Pawliszak (Okręgowa Rada Lekarska w Warszawie), Anna Misiak (Krajowa Izba Doradców Podatkowych), prof. Joanna Wielgórska-Leszczyńska (Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie)

Panel drugi: 12.15 - 14.15
Temat:
 Próba demontażu samorządów zaufania publicznego - uderz w samorząd, a Kowalski zapłacze?

Prowadzący: Tomasz Skory, dziennikarz Działu Prawnego RMF FM

Paneliści: Marian Witkowski (Okręgowa Rada Aptekarska), Rafał Stankiewicz (Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie), Monika Kaczorek (Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie), Michał Tracz (Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna), Przemysław Małecki ( Izba Komornicza w Warszawie ), Mikołaj Pietrzak (Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie), 

Poczęstunek: 14.15 - 15.00

 Konferencja odbędzie się w siedzibie ORA w Warszawie w sali im. H. Krajewskiego - al. Ujazdowskie 49.