ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_0_0_images_forumtunelowe.jpgForum poświęcone będzie budowie i eksploatacji tuneli. Omówimy tematykę dotyczącą nowych wyzwań stojących przed podmiotami projektującymi, realizującymi i zarządzającymi tunelami. Zagłębimy się w zagadnienia związane z eksploatacją i zarządzaniem tunelami już istniejącymi oraz przedstawimy nowe rozwiązania w zakresie budowy i wyposażenia tuneli, także w aspekcie wentylacji, oświetlenia czy zapewnienia bezpieczeństwa. Podczas Forum jedna z sesji poświęcona będzie budowie i zarządzaniu tunelami miejskimi i o dużym natężeniu ruchu. 

Na forum wystąpią prelegenci z zagranicy reprezentujących najlepsze praktyki i wiedzę w zakresie tematyki wydarzenia. Potwierdzeniem pozycji Forum Tunelowego jest objęcie go patronatem przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Tunelowe i Budownictwa Podziemnego ITA-AITES.

MIEJSCE: Warszawa, ale dla Państwa wygody forum będzie organizowane w formie hybrydowej. W ostatnim dniu konferencji będą mieli Państwo okazję wziąć udział w wycieczce technicznej do tunelu w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy.

Konferencja jest kierowana do zarządców dróg na każdym poziomie, przedstawicieli firm oraz świata nauki.

Szczegółowe informacje o warunkach udziału oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie internetowej: https://kongresdrogowy.pl/v-miedzynarodowe-forum-tunelowe/.

 

W przypadku opłacenia udziału ze środków publicznych w przynajmniej 70 proc., możliwe jest zwolnienie z podatku VAT.

Termin rejestracji na udział stacjonarny upływa 30 stycznia 2023, a na udział on-line 3 lutego 2023.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Organizacyjnym pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.