ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_0_0_images_2023-05-08__badanie_bim_architekci_i_projektanci_poziom.jpgSzanowni Państwo,

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY Sp. z o. o., prowadzi badanie na temat wykorzystania metodyki BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM w wśród architektów i projektantów, a także określenie trendów w komunikacji tejże grupy.

W związku z tym, iż wspieramy rozwój technologii BIM w Polsce, nasza organizacja została partnerem tego badania. Jesteśmy przekonani, iż jego wyniki przedstawią Państwu obecny stan wdrożenia BIM w Polsce i co za tym idzie pomoże w codziennej pracy, a także w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z Państwa działalnością.

Ankieta skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności podejmują działania projektowe.

 

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut.

Wszyscy, którzy wypełnią ankietę otrzymają raport z badania tydzień przed jego oficjalną publikacją na podany przez siebie adres email.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu:

 https://bimally.pl/bim-i-narzedzia-cyfrowe-wsrod-architektow-i-projektantow

 

PRZEJDŹ DO BADANIA

 

Partnerami badania są: Stowarzyszenie Architektów Polskich (Patronat Honorowy), Izba Projektowania Budowlanego, buildingSMART Polska, BIM MeetUP Polska, Polski Klaster Budowlany, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także partnerzy medialni: Architektura i Biznes, trendybudowlane.pl oraz termomodernizacja.pl.