ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_0_0_images_tramwaj.jpgNowy odcinek o długości 7,5 km rozpocznie się przy skrzyżowaniu ul Puławskiej i Goworka. Terminal końcowy przeznaczony dla dwukierunkowych tramwajów znajdzie się u zbiegu al. Rzeczypospolitej i Branickiego. Inwestycja o nazwie: Budowa trasy tramwajowej do Wilanowa wraz z zakupem taboru oraz infrastrukturą towarzyszącą, będzie kosztowała 1 mld 190 mln zł, przy dofinansowaniu unijnym w wysokości 555 mln zł.

Harmonogram spotkania:

- spotkanie w biurze budowy BUDIMEX ul. Chełmska 19/21:

- przejazd BUS-em we wskazane miejsca przez Kierownika Budowy

- betonowanie w technologii ślizgowej płyty podbudowy torowiska – prawdopodobnie odcinek pomiędzy ul. Św. Bonifacego a ul. Limanowskiego

- montaż nawierzchni torowiska – prawdopodobnie odcinek pomiędzy ul. Św. Bonifacego a ul. Nałęczowską

- podstacja Zajączkowska , która jest związana  z zasilaniem trakcji tramwajowej

Powyższe miejsca mogą się zmienić w zależności od zaawansowania budowy.

 

Data 26.07.2023 godzina 8.45 - przewidywane zakończenie 11.30.

Miejsce zbiórki – biuro budowy BUDIMEX , ul. Chełmska 19/21 budynek 4A (WFDiF- Wytwórnia filmów dokumentalnych i fabularnych,), 00-724 Warszawa.

Zbiórka przed budynkiem.

Od uczestników wymagane jest posiadanie butów BHP – brak może spowodować odmówienie wejścia na obiekt. Kaski i kamizelki zostaną udostępnione przed MOIIB.  

Transport do miejsca zbiórki we własnym zakresie.

Transport z biura budowy na budowę w zakresie MOIIB. Będzie wynajęty bus do przewozu uczestników z biura budowy we wskazane miejsca na budowie.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do zapisów: https://maz.piib.org.pl/doskonalenie-zawodowe/wyjazdy-techniczne/wyjazd-techniczny-na-budowe-linii-tramwajowej-odcinek-pulawska-wilanow

Źródła: Budimex, www.um.warszawa.pl