ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

W trosce o jakość przygotowania kandydatów do egzaminu pisemnego na uprawnienia budowlane Polska Izba Inżynierów Budownictwa opracowała Aplikację Uprawnienia Budowlane UB PIIB 📲, która zapewnia dostęp do aktualnej bazy pytań pytań egzaminacyjnych PIIB i udostępniane są dla Kandydata zgodnie ze specjalnością i zakresem jaki wskazał we wniosku o nadanie uprawnień budowlanych.
b_250_170_16777215_0_0_images_apka_v2.jpg
 
Aplikacja będzie dostępna wyłącznie dla kandydatów ubiegających się o nadanie uprawnień budowlanych, którzy zarejestrowali się w systemie rejestracji kandydatów PIIB, złożyli dokumenty w OIIB oraz uiścili pierwszą ratę opłaty za postępowanie kwalifikacyjne. 
 
Proces rejestracji i używania aplikacji oraz wszystkie informacje dotyczące produktu znajdują się na stronie: https://uprawnienia.piib.org.pl
Aplikacja będzie dostępna w sklepie Google Play https://play.google.com/store/apps/details...
 

Ewentualne pytania i spostrzeżenia dotyczące nowej aplikacji prosimy kierować na adres e-mailowy Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo na jej numer telefonu 22-828-31-89 wew. 103.

 

AKTUALIZACJA:

Aplikacja może być zainstalowana i używana tylko na jednym urządzeniu. Reinstalacja aplikacji, w związku z posiadaniem cyfrowego zabezpieczenia fingerprintem, wymagać będzie kontaktu z PIIB - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i będzie wykonywana tylko w uzasadnionych przypadkach.