ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

BIM - Revit MEP (instalacje sanitarne) - Warsztaty stacjonarne - KURS Z DOFINANSOWANIEM MOIIB

   

Kurs Revit MEP przeznaczony dla początkujących użytkowników programu Revit MEP. Użytkownik zdobywa podstawową wiedzę w zakresie modelowania i obsługi narzędzi parametrycznego programu projektowego. Kurs oferuje naukę podstawowych cech programu, zaczynając od projektowania schematów, poprzez systemy analiz i dokumentację projektową oraz kończąc na wizualizacji projektu. Szkolenie jest wprowadzeniem do zaawansowanych szkoleń z poszczególnych branż, które obsługuje aplikacja Revit MEP Building Information Modeling.

Terminy i godziny zajęć:
28.06.2024 r. 16:00-20:00
29.06.2024 r. 9:00-17:00
30.06.2024 r. 9:00-17:00

Koszt kursu:

Członek MOIIB - 500 zł netto (615,00 zł brutto) - kwota po dofinansowaniu z MOIIB.
Osoba niezrzeszona w Mazowieckiej OIIB lub zawieszona - 813 zł netto (1000,00 zł brutto) - pełna odpłatność.

Płatność on-line (wraz z podaniem danych do faktury)
realizowana jest podczas zapisu (etap końcowy).

UWAGA !!! Zapis na warsztaty oznacza,

iż uczestnik zapoznał się z regulaminem, kosztami uczestnictwa i obowiązkiem uiszczenia opłaty.

W przypadku niepowodzenia lub odrzucenia płatności on-line możliwa jest wpłata na konto MOIIB.

W tym celu prosimy o kontakt z Działem Doskonalenia Zawodowego
tel. 22 828 34 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystawiane są faktury VAT. Brak danych do faktury spowoduje automatycznie wystawienie dokumentu na osobę fizyczną (uczestnika)!

Szczegółowy program kursu: 

 1. Podstawy Revit MEP: interfejs użytkownika, praca z elementami i rodzinami w Revit
 2. Widok Modelu: rodzaje widoków, ustawienia widoczności elementów, praca w przekrojach i elewacjach, praca w widokach 3D
 3. Rozpoczynanie nowego projektu: konfiguracja projektu, podłączanie modeli Revit, zadania, ustawienia branż, import typowych detali DWG
 4. Definiowanie kubatur: reprezentacja kubatur – przestrzenie, tworzenie stref
 5. Analiza wydajności budynku: analiza wydajności budynku, definiowanie parametrów ogrzewania i chłodzenia, obliczanie zapotrzebowania na chłód i ciepło
 6. Systemy HVAC (Heating Ventilation Air Condition): tworzenie systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, tworzenie kanałów w systemach HVAC, tworzenie i modyfikacja kanałów
 7. Instalacje wodociągowe: tworzenie instalacji wodociągowych
 8. Instalacje sanitarne: tworzenie instalcji sanitarnych
 9. Systemy ochrony przeciwpożarowej: tworzenie instalacji przeciwpożarowej
 10. Systemy elektryczne: tworzenie obwodów elektrycznych, prowadzenie przewodów
 11. Współpraca z konstruktorami i architektami: monitorowanie zmian w plikach podłączonych, wykrywanie i naprawa kolizji
 12. Kreślenie i tworzenie detali: tworzenie odnośników, tworzenie widoków detali, tworzenie widoków kreślarskich
 13. Opisy i zestawienia: tekst i etykiety, wymiarowanie, tworzenie legend, zestawienia
 14. Dokumentacja: tabelki rysunkowe, arkusze
 15. Edytor rodzin – podstawy obsługi

Jeżeli nie zbierze się odpowiednia liczba osób, możliwe jest przełożenie warsztatów na inny termin.

O firmie PROCAD:

Firma PROCAD SA, w ramach swojej długoletniej działalności związanej z dystrybucją profesjonalnego oprogramowania do wspomagania projektowania (CAD), prowadzi i organizuje szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym.

Jako firma posiadająca status Authorized Training Center (ATC), nadany przez amerykańską korporację AUTODESK, specjalizujemy się w szkoleniach branż inżynierskich: mechanika, konstrukcje, architektura, instalacje, planowanie przestrzenne, itd. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z grafiki komputerowej (Adobe Photoshop, CorelDraw), wizualizacji i animacji (Autodesk 3DS MAX,) oraz oprogramowania Microsoft Office (MS Word, Excel, Powerpoint, Access).

Wykładowcy posiadają odpowiednie przygotowanie praktyczne i dydaktyczne. Współpracujemy z ponad 25 instruktorami z całej Polski, w tym ponad 10 to etatowi pracownicy PROCAD. W salach wykładowych w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Radomiu stworzyliśmy komfortowe warunki umożliwiające pogłębianie wiedzy. Najwyższej jakości sprzęt komputerowy oraz projektory cyfrowe ułatwiają słuchaczom przyswojenie prezentowanego materiału.

W 2007 roku na Międzynarodowej Konferencji ATC w Tunisie, PROCAD SA został uhonorowany tytułem Najlepszego Authorized Training Center regionu Europy Wschodniej, zaś w roku 2008 Najlepszego ATC w Polsce. Oficjalne statystyki szkoleniowe potwierdzają, że od 3 lat szkolimy największą ilość osób spośród wszystkich autoryzowanych centrów szkoleniowych firmy Autodesk z terenu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Kontakt do przedstawiciela firmy PROCAD S.A.

Agata Łukasik - Specjalista ds. Szkoleń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 2024-06-28
Data zakończenia 2024-06-30
Całkowita liczba miejsc 12
Liczba wolnych miejsc 0
Lokalizacja PROCAD S.A. ul. Ciołka 10, Wejście C10, 4 piętro

Sorry, the event is now full and we could not accept more registration