ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Czytaj więcej...Wyjazd techniczny nt. „Zmiana sposobu użytkowania na przykładzie Muzeum Rzemiosła w Radomiu i Muzeum Harcerstwa w Radomiu” zorganizowany został przez MOIIB BT Radom w dniu 4.09.2020r.    Z informacji przekazanych od właściciela obiektu (dawny hotel Europejski)  P. Andrzeja Bińkowskiego  w miejsce dawnego hotelu powstanie nowy hotel z restauracją, obecnie trwają prace budowlane na obiekcie, który jest wpisany do rejestru zabytków.  Na zapleczu tego hotelu w dawnej oficynie mieści się Muzeum Rzemiosła. Następnie P. Bartosz Bednarczyk - wicekomendant Hufca ZHP oprowadził nas po Muzeum Harcerstwa w Radomiu, które jest po kapitalnej rewitalizacji.

Opracowała:
Katarzyna Barska
Kierownik BT Radom

Budownictwo modułowe/kontenerowe  cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Ogromnymi zaletami tej technologii jest czas realizacji, który jest kilkukrotnie krótszy niż tradycyjne budownictwo. Szkoła w technologii modułowej może zostać wykonana w około  2 miesiące, w zależności od ilości modułów. Plusem jest bezproblemowa możliwość późniejszej rozbudowy takiego obiektu lub demontażu w zależności od zapotrzebowania.

Zapraszamy na wyjazd techniczny na budowę szkoły podstawowej w miejscowości Święcice ul. Poznańska 541 w gminie Ożarów Mazowiecki.

Ze względów epidemiologicznych dojazd we własnym zakresie, proszę zabrać buty BHP , kaski i kamizelki zapewnia MOIIB. Na miejscu będą dostępne maseczki i płyn do dezynfekcji rąk.

Zapisy na stronie MOIIB

https://maz.piib.org.pl/doskonalenie-zawodowe/wyjazdy-techniczne

Zbiórka o 9.00 17.09.2020 przed budynkiem istniejącej szkoły.  Liczba miejsc ograniczona.

 

 Szanowni Państwo z przyczyn technicznych niezależnych od MOIIB dokument "Terminy Egzaminów Ustnych i Podział Sal"  który został wywieszony planowo w Biurze MOIIB w wersji elektronicznej został do Państwa wysłany emailem  (warto sprawdzić katalog SPAM lub wyszukać po kocówce adresu maz.piib.org.pl w folderach poczty). Na kontach w portalu będzie dostępny wkrótce.

Czytaj więcej...!!!Zostań koordynatorem lub menadżerem BIM!!!
Studia kierowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, którzy rozpoczęli karierę zawodową i chcą poszerzyć kompetencje, zwiększając swoją atrakcyjność na rynku pracy. Osób zainteresowanych przekraczaniem granic swojej dziedziny – projektantów architektury, konstrukcji lub instalacji chcących wykorzystać technologię BIM w wielobranżowych zespołach projektowych.

Zajęcia prowadzone będą na Wydziale Inżynierii Lądowej i Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w systemie zaocznym, w dwóch semestrach, 16 dwudniowych zjazdów w soboty i niedziele – łącznie 256 godzin dydaktycznych, z czego aż 184 godziny to praktyczne zajęcia w pracowni komputerowej, 40 godzin to ćwiczenia, a tylko 32 godziny to wykłady.

Tematyka studiów obejmuje następujące bloki tematyczne:

SP-IBIM_1 – BIM w teorii i w praktyce

SP_IBIM_2 – Koordynacja międzybranżowa – standardy BIM.

SP_IBIM_3 – Modelowanie BIM 3D+   Revit

SP_IBIM_4 – Modelowanie BIM 3D+  ARCHICAD

SP_IBIM_5 – Programowanie wizualne – Dynamo

SP_IBIM_6 – Programowanie wizualne – Grasshopper

SP_IBIM_7 – Przepływ informacji między uczestnikami proces BIM

SP_IBIM_8 – Narzędzia analiz branżowych

SP_IBIM_9 – Praktyczna realizacja inwestycji w technologii BIM

SP_IBIM_10 – Zarządzanie projektami i procesami BIM

SP_IBIM_11 – Międzybranżowy projekt BIM.

Więcej informacji https://www.ibim.pw.edu.pl/