ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_00_images_KonkursDzieciecaRadosc.jpgZ okazji Dnia Dziecka Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje zbiórkę „ Podziel się radością” . Nasza zbiórka będzie trwała od 13 do 29 maja 2020 roku.

A teraz kilka słów co zaplanowaliśmy:

  1. Organizujemy zbiórkę charytatywną dla maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Na tą chwilę dzieciaczki potrzebują następujących rzeczy (prosimy o przekazywanie rzeczy jedynie z tej listy) :

- pieluszek tetrowych, flanelowych oraz typu Pampers

- mokrych chusteczek

- prebiotyków ( w ośrodku przebywają dzieci w wieku 0-12 miesięcy)

- śliniaczków

- ubranek w rozmiarach od 56 cm do 86 cm

- stojaków drewnianych z zabawkami, które można wstawić do łóżeczka

- gryzaki, grzechotki

Wszystkie rzeczy przekazane na zbiórkę charytatywną muszą być nowe i nieużywane.

Wszystkie dary prosimy przekazywać do siedziby Biura MOIIB, z siedzibą przy ul. 1 Sierpnia 36 B w Warszawie  (pocztą, kurierem lub osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Biurem 502-392-743).

  1. Nasza akcja skierowana jest także do naszych Inżynierskich pociech 😉 Prosimy o przesyłanie drogą mailową zdjęć Państwa dzieci ukazujących radość i energię . Z przesłanych zdjęć powstanie niepowtarzalny kolaż „ Dziecięca Radość” zaprezentowany 1 czerwca 2020 r. na Fanpage MOIIB, oraz zostanie on przekazany do Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Dla wszystkich dzieciaków biorących udział w akcji przewidziane są drobne upominki.

Osoby zainteresowane udziałem w naszej akcji proszone są o wypełnienie formularza oraz przesłanie go zwrotnie wraz ze zdjęciem na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zdjęcia prosimy wysyłać w jakości 300 DPI oraz formacie jpg.

Zapraszamy do udziału !