ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

b_250_170_16777215_00_images_sekrety_DzienOtwartyOdp.jpg!!! Kolejna inicjatywa MOIIB skierowana do realizacji w całej Polsce !!!

Bardzo nas cieszy, że spełniają się słowa naszego przewodniczącego Romana Lulisa opublikowane niedawno w magazynie Kapitał Polski – wrześniowego dodatku do Gazety Prawnej, który na pytanie o działalność MOIIB powiedział: „Nie tylko my jako największa okręgowa Izba, ale także i  te najmniejsze Izby, wspólnie staramy się wskazywać kierunki działań dla izb, a  także, w  co głęboko wierzymy, dla Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.”
http://kapitalpolski.pl/zawod-inzyniera-zawodem-zaufania-publicznego/

b_250_170_16777215_00_images_DzienOtwartyPismo.jpgTym razem poparcie Prezesa PIIB – prof. Zbigniewa Kledyńskiego znalazł wniosek naszych kolegów Mariusz Okunia i Radosław Sekundy – koordynatorów zaproponowanej przez MOIIB w grudniu 2019 roku akcji „Warto mądrze budować – porozmawiaj o tym z inżynierem budownictwa” w ramach I edycji Otwartego Dnia Budownictwa na Mazowszu. Niestety COVID uniemożliwił nam organizację tego wydarzenia 29 lutego 2020, ale „co się odwlecze to nie uciecze”.

Właśnie otrzymaliśmy list Prezesa PIIB, w którym stwierdza on, że byłoby najlepiej, gdyby akcja objęła wszystkie nasze okręgi, a w nich wszystkie powiaty. Planowany termin tego ogólnopolskiego wydarzenia to sobota 25 września 2021. Wierzymy, że podobnie jak wspierany przez nas poradnik „Prawo budowlane 2020.Uczymy się wspólnie” również ta inicjatywa okaże się dużym sukcesem.