ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 150411zjazd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 150411zjazd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/DSC_0036.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/DSC_0036.jpg'

DSC_0036.jpg

11 kwietnia odbył się Zjazd Sprawozdawczy MOIIB

Podsumowanie kolejnego roku działalności wraz z zakończeniem XIV Zjazdu mamy za sobą. Delegatom przekazany został obszerny plik sprawozdań pochodzących od wszystkich działających w izbie organów. Sądząc z przebiegu Zjazdu działalność izby spotkała się z uznaniem, manifestowanym przyjęciem stosownych uchwał, zatwierdzających treści sprawozdań. Delegaci licznie przybyli na to najważniejsze w roku spotkanie, w czasie którego przyjęto plan pracy i budżet na rok 2015. 

Zjazd tym razem zorganizowany był odmiennie niż zwykle pierwsza formalna część  przebiegła przy udziale wyłącznie delegatów. Należy sadzić że ta nowa forma przynajmniej w odniesieniu do zjazdów sprawozdawczych, zostanie powszechnie zaakceptowana.

 

Rekapitulując aktywność Izby w roku 2014 Przewodniczący Mieczysław Grodzki, w swoim przemówieniu, stwierdził, że niewątpliwym osiągnięciem było przekroczenie liczby 10 tys uczestników akcji dokształcania zawodowego oraz znaczny, ponad 1000 osobowy udział w niej pracowników administracji terytorialnej i nadzoru budowlanego. Kolejnym powodem do dumy jest fakt zorganizowania przez Izbę zebrań powiatowych lub gminnych poświęconych dążeniu do upraszczania procesów inwestycyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszy się nasza pracownia komputerowa, w której doskonalą swoje doświadczenia liczni uczestnicy. Plonem aktywności integracyjnej są dalsze widoczne oznaki sukcesów sportowych. Odnotowaliśmy liczny udział naszych członków w wydarzeniach związanych z budownictwem. Rozwija się współpraca z uczelniami Mazowsza. Cieszymy się z faktu, że po sesjach egzaminacyjnych 2014 roku nowa armia młodych inżynierów powiększy nasze szeregi.

Uroczysta cześć Zjazdu z udziałem zaproszonych gości dostarczyła nam powodów do satysfakcji z racji uhonorowania znacznej grupy przedstawicieli samorządu, odznaczeniami Ministra Gospodarki oraz dyplomami akcentującymi dokonania Koleżanek i Kolegów związanymi z transformacją gospodarczą naszego kraju w ostatnim XXV leciu. Szczególnej rangi naszej uroczystości nadała, obecność Wicepremiera Janusza Piechocińskiego, który osobiście dekorował odznaczonych.  

Miło jest odnotować również, że w oczach Rady Krajowej nasi członkowie znajdują uznanie. Złote i Srebrna odznaki honorowe PIIB przekazywał odznaczonym członków naszej Izby Prezes Rady Krajowej Andrzej Dobrucki.

Relacje ze Zjazdu i wypowiedzi Gości czytelnicy znajdą w najnowszym numerze Inzyniera Mazowsza.

Galeria zdjęć

{gallery}150411zjazd{/gallery}