ul. 1 Sierpnia 36 B, 02-134 Warszawa

Ogłaszamy VII edycję Konkursu Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Firma Inżynierska Mazowsza roku 2017

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ogłasza VII edycję konkursu „Firma Inżynierska Mazowsza roku 2017”. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich - zamierzamy wyróżnić czołówkę firm budowlanych, wiodących w regionie pod względem efektywności gospodarowania, innowacyjności, dynamiki rozwoju. Naszym  celem jest wyłonienie, a następnie, za zgoda laureatów, spopularyzowanie godnych polecenia projektantów, wykonawców i eksploatatorów obiektów budowlanych.

 Rezultaty poprzednich edycji konkursu, świadczą o tym, że wielkość firmy nie decyduje o czołowych miejscach w konkursie, lecz jakość organizacji, nowoczesność zaangażowanie i kompetencje załogi.

Dotychczasowi laureaci to: OMIS S.C. Wiesław Szczepkowski z Ostrołęki, ZAB-BUD Andrzeja Żaboklickiego z Warszawy, Prochem SA, SPS Construction, Nowa Stal z Płocka, InvestBud czy spółdzielnie: RSM Praga, SM „Wola”, SM Służew nad Dolinką, SM Gocław-Lotnisko, SM „Ochota” także Radomski TBS „Administrator” i TBS Płocku

Przewidujemy jak zwykle przeprowadzenie konkursu w trzech kategoriach firm: - wykonawczych, - consultingowo-projektowych, - zarządzających (inwestorstwo zastępcze, eksploatacja). Zwycięzcy uzyskają tytuł laureata Konkursu MOIIB i prawo do posługiwania się nim w działalności rynkowej. Jury w procedurze konkursowej dokona wyboru trzech czołowych firm w każdej z trzech wymienionych wyżej kategorii.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich przedsiębiorstw i spółek, bez względu na ich wielkość. Wymagane w ankietach parametry charakteryzujące firmy dają  szansę wszystkim uczestnikom - firmom dużym i małym. Główny cel to wyłonienie czołówki firm zdrowych ekonomicznie, dobrze radzących sobie na rynku, sprawnie zarządzanych, unowocześniających swoją działalność i zatrudniających załogę o wysokich kwalifikacjach.

Zgłaszające do konkursu kierownictwa firm zachęcamy do zaprezentowania opisowego, osiągnięć traktowanych jako szczególne osiągnięcie firmy z zakresu organizacji, nowoczesnych technologii, szeroko pojętej innowacyjności, wyjątkowo prestiżowych realizacji.

Kwestionariusz konkursowy i ankiety zgłoszeniowe należy przysłać do 31 sierpnia br. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają honorowe dyplomy i pamiątkowe statuetki. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości obchodów tegorocznego Święta Budowlanych. W razie wątpliwości i potrzebie uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o kontakt na adres:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl