Szybki kontakt

Warszawa (-> szczegóły),

ul. 1 Sierpnia 36 B

02-134 Warszawa

NIP: 525 22 58 203

tel. +48 22 868 35 35

biuro@maz.piib.org.pl

pozostałe biura »
 
 

Współpraca


 

b_150_100_16777215_00_images_konkurs.jpgMazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ogłasza VII edycję konkursu „Firma Inżynierska Mazowsza roku 2017”. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich - zamierzamy wyróżnić czołówkę firm budowlanych, wiodących w regionie pod względem efektywności gospodarowania, innowacyjności, dynamiki rozwoju. Naszym  celem jest wyłonienie, a następnie, za zgoda laureatów, spopularyzowanie godnych polecenia projektantów, wykonawców i eksploatatorów obiektów budowlanych.

Rezultaty poprzednich edycji konkursu, świadczą o tym, że wielkość firmy nie decyduje o czołowych miejscach w konkursie, lecz jakość organizacji, nowoczesność zaangażowanie i kompetencje załogi.
Dotychczasowi laureaci to: OMIS S.C. Wiesław Szczepkowski z Ostrołęki, ZAB-BUD Andrzeja Żaboklickiego z Warszawy, Prochem SA, SPS Construction, Nowa Stal z Płocka, InwestBud z Warszawy czy spółdzielnie: RSM Praga, SM „Wola”, SM Służew nad Dolinką, SM Gocław-Lotnisko, SM „Ochota” także Radomski TBS „Administrator” i TBS Płocku.

Przewidujemy jak zwykle przeprowadzenie konkursu w trzech kategoriach firm: - wykonawczych, - consultingowo-projektowych, - zarządzających (inwestorstwo zastępcze, eksploatacja). Zwycięzcy uzyskają tytuł laureata Konkursu MOIIB i prawo do posługiwania się nim w działalności rynkowej. Jury w procedurze konkursowej dokona wyboru trzech czołowych firm w każdej z trzech wymienionych wyżej kategorii.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich przedsiębiorstw i spółek, bez względu na ich wielkość. Wymagane w ankietach parametry charakteryzujące firmy dają  szansę wszystkim uczestnikom - firmom dużym i małym. Główny cel to wyłonienie czołówki firm zdrowych ekonomicznie, dobrze radzących sobie na rynku, sprawnie zarządzanych, unowocześniających swoją działalność i zatrudniających załogę o wysokich kwalifikacjach.
Zgłaszające do konkursu kierownictwa firm zachęcamy do zaprezentowania opisowego, osiągnięć traktowanych jako szczególne osiągnięcie firmy z zakresu organizacji, nowoczesnych technologii, szeroko pojętej innowacyjności, wyjątkowo prestiżowych realizacji.
Kwestionariusz konkursowy i ankiety zgłoszeniowe należy przysłać do 31 sierpnia br. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają honorowe dyplomy i pamiątkowe statuetki. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości obchodów tegorocznego Święta Budowlanych. W razie wątpliwości i potrzebie uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o kontakt na adres:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwestionariusz wraz z ankietą (plik edytowalny docx, plik pdf)

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 MOIIB
aplikacje www: entim